Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

triput sam kamenica procitao sa naglaskom na 'e'. whats wrong with me

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

whats wrong with me

naseo si na NVO i gej prava priču, previše se tripuješ sa teretanom, uvek si protiv celog foruma i tetovaža ti iz nekih uglova liči na kuče

i think i nailed it? :D

šala mala :*

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko sam nezainteresovan za bilo sta. Sedim ceo dan u kuci i samo jedem. Zovu me drugari da zablejimo, mene mrzi. Zovu me drugarice na palacinke, mene mrzi. Ne gleda mi se film. Ne slusa mi se muzika. Na tv-u me nista ne interesuje. Ne uci mi se. Ne igra mi se nijedna igra. Ozbiljan raspad, ozbiljan.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I tako, posle 48 sati van kuće, konačno ulazim u istu ležerno u fazonu "poz kevo daj da jedem pa da palim na fudbal lol", žena gleda neverue u fazonu "pa tek si stigao crno dete". I bio sam na fudbalu, i tako umoram sabio u stilu prekaljenog golgetera.

Ovo sam vam ispričao kako bih vam dočarao koliko sam umoran, i sa koliko slasti ću večeras spavati na mom fantastičnom dušeku i jastuku. Konačno se opet srećemo, prijatelju moj od memorijske pene.

--------------------------------------------

24zxj5h.png

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!

Al' je mračno, mor'o sam da upalim svetlo :) samo da ne krene ova kiša da mrzne, biće belaja!

btw :)

Skuter Magruder je bio nepoznat momak dok nije počeo da snima duhovite klipove koje postavlja na Jujtjub. Nova se zove "Top 100 problema ljudi u razvijenim zemljama", ali se ne radi o ozbiljnim stavkama krucijalnim za život, već o listi koja ismeva naše sitne svakodnevne problemčiće koji nas izluđuju više nego što bi trebalo.

Magruder ovom listom ismeva razmaženost modernog čoveka okruženog svim pogodnostima 21. veka, koji lako plane zbog sitnica poput izgubljenog daljinskog upravljača, komšije koji je iznenada blokirao svoj "vajerles" ili tople vode kojoj je potrebno nekoliko sekundi više da stigne iz bojlera do slavine.

Pogledajte Magruderovu listu i prepoznajte sebe.

Ovo je onaj klip što je Čili okačio u zanimljivim klipovima, ali opis sa Blica je carski kao i uvek :)

Link to comment
Share on other sites

101 - can't sit on your balcony because of those damn mosquitoes

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

"Capcom said this week that the zombies in Resident Evil 6, called J’avo after the Serbian word for “demon,” will also be more agile." :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...