Jump to content

Reklama za preduzece


strokan

Recommended Posts

Mozda bi mogao da u pozadini stavis sliku nekog podruma pica, i dodas blur na to kao na reklami za jack koju je Doca okacio. Nekako je prazno u pozadini. Probaj da u slici i uvatis ivicu stola, ispasce mnogo bolje.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Uzecu logo u razmatranje, bar promena boje...

Probao sam sa ubacivanjem pozadine, ali mi je jako tesko da uklopim osvetljenje (nemam dovoljno skila, nisam jos na Asian levelu) tako da sam odustao od toga

Ali odlucio sam da odem do obliznjeg supermarketa, i vidim dal imadu dunje.. Ispostavilo se da nisam dzaba isao

5lrup.jpg

gcHrD.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iscedi limun preko dunje sledeći put, neće promeniti boju i stavi flašu i čašu u friz pre slikanja na kratko, samo im posle obriši dno da ne ostaje voda na površini na koju ćeš ih staviti.

Možeš i da dezodoransom poprskaš vlašu da ima onaj "hlađeni" izgled.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Prva slika je definitivno bolja.

Sad sto se tice pozadine, mogao si da uradis nesto ovako

H6YNZ.png

Nebitno je toliko osvetljenje kad stavis blur :)

Naravno ovo sto sam ja uradio je samo primer dodavanja pozadine koji sam uradio onako ovlas. Da sam ja ti slikao bih ponovo, stavio bih flasu u donji levi ugao i uhvatio bih i sto u sliku i dodao neku ovakvu pozadinu.

edit : typo

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

@Shw, hvala na ideji, upotrebicu je kad sledeci put budem radio nesto ovako, sad stvarno nemam volje jer mi treba da postavim ovaj moj improvizovani "studio" dobrih pola sata, i vise nemam volje a ni vremena..

U svakom slucaju ideja je odlicna i zao mi je sto mi ranije nisi predlozio to, ali sta da se radi sad :)

@Ivan,

Ne znam meni se licno to ne svidja... Ako bih ubacivao pozadinu, onda ne bih smeo toliko da je blur-ujem, jer ipak treba da se vidi otprilike o cemu se radi, a onda treba igranja sa svetlom, da se uklopi osvetljenje na pozadini sa osvetljenjem na flasi... Sve u svemu, hvala na predlogu, ali previse posla :)

Link to comment
Share on other sites

@Shw, hvala na ideji, upotrebicu je kad sledeci put budem radio nesto ovako, sad stvarno nemam volje jer mi treba da postavim ovaj moj improvizovani "studio" dobrih pola sata, i vise nemam volje a ni vremena..

U svakom slucaju ideja je odlicna i zao mi je sto mi ranije nisi predlozio to, ali sta da se radi sad :)

Skoro sva hrana koju vidiš na reklamama je prevara - dezodoransi za hlađeni izgled, deterdžent i zejtin umesto piva, keks od stiropora, itd.

Link to comment
Share on other sites

Ne samo to, nego šta misliš kako se fotkaju hambugeri iz meka :))

Sve u svemu, što se logoa tiče, tu samo treba da budeš "iskren" i razmisliš koliko ti je poznata firma sa tim logoom a koliko ti misliš da je poznata? Nema veze što je to vama "na svim papirima", papiri se lako promene. Ako ti misliš da ste izgradili brend koji će patiti zbog promene logoa, onda ok, ali nisam siguran da je baš to tako. Tako da ne treba da bežiš od toga da ga promenite, bolje pre nego kasnije, evo taman ova reklama nova može da bude idealna prilika da predstaviš novi logo i onda lagano kreneš da ga ubacuješ u sve drugo.

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu si za logo, ali trenutno mi je ispitni rok, pa ne mogu jos i time da se opterecujem..

Kad budem imao malo vise vremena uradicu neki normalan logo da traje. Malo bi bilo glupo da sad uradim drugi logo na brzinu samo za fotke, pa posle opet da ga menjam za par meseci

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...