Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Ne, Cortina je verzija Taunusa za Britaniju (bar u ovoj nasoj generaciji, ne znam tacno za ostale) . Capri je preteca hot-hatcha, mada su tu negde slicne generacije. Postovacu kasnije neki BBC-ev dokumentarac o Capriju kao ikoni u Britaniji 70ih.

 

Edit: Evo ga i dokumentarac. Obratite paznju negde na 5:25  prvog dela (ovaj sto je linkovan), ima reklama za Capri koja se potpuno uklapa u viziju RUR-omobila [roflmao]

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa nije on nesto toliko modifikovan, samo su mu prednju masku promenili skorz, kao da lici na nekog Mustanga ili nesto i stavili mu ogromne tockove. Ostalo je sve, koliko ja vidim, originalno. Edit: I ok, istripovali su nesto pa skinuli zadnji branik i auspuhe stavili sa strane, zaista ne vidim bas neku potrebu za time. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nikako, jer ne mogu da stanu :D

menjam ih za (jos bolje) elipse koje mogu da stanu pozadi, napred cemo neke tvitere jer nema gde da se stave zvucnjaci i to je to, bice super.

 

inace, ako neko oce da vozi ruromobil, sad je kod mene neka se javi. ovih dana cemo stavljati tu muziku, ne znam tacno kad.

isto tako, ako neko oce da da pare za ruromobil-projekat, dobrodošao je. ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja ako sam dobro razumeo danas RURomobil ide na ugradnju muzike, valjda će nakon toga hteti da upali :)) Onda bi trebalo kod limara, s tim što ako bi ga ti provozao onda ne verujem da li će limar da ga završi u tom roku, a može da se desi da ga mi do tada ni ne odvezemo ali trudićemo se da to ne bude tako :)

Link to comment
Share on other sites

otišo danas na ugradnju muzike, sutra ga dobijamo nazad.

 

sto se mene tice, moze dzanki da ga uzme tad.. mi svakako kod limara moramo prvo da odemo da covek pogleda auto i da nam kaze sta i kako, tad cemo videti i koliko coveku vremena treba i dal se uopste isplati raditi bilo sta. enihau - auto je od sutra dostupan za dalji rad :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...