Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

ali cini mi se da ga do sada niste vozili dalje od panceva:)...mogli bi da obrnemo jednu turu do smedereva sad za praznike, da vidimo dal moze da izvuce uz begaljicko brdo!:D

 

Isao ja do NS-a i to u periodu kad nije bio dobar, da tako kazem :) Moze da se vozi 100 km/h bez problema, malo je samo bucno.

 

 

edit: Nadam se da ćemo uskoro imati te nove gume ali ajde kad sam već tu da presaberemo priču oko muzike, tu sam malo ispao iz fazona, mislim da je sve kod dovle?

 

Junkie - radio

Nidža - zvučnici

Dovla - kablovi i neki drugi zvučnici

 

jel sam u pravu? I kod koga je sve to, da probamo ovih dana da odemo i ugradimo.

U pravu si, kod mene je sve osim jednog para zvučnika, koji su kod nidže. Al prvo treba da ga upalimo! :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je auto opet parkiran ispred redakcije sada :) Tako da nije zapalio ka granici - Bole mi je svedok!

 

Sutra cu malo detaljnije da ga provozam pa cu da javim tacne utiske, za sada je sve kul i radi kako treba, jedino sto kocnice piste u tri lepe pm kad se koci, ali kapiram da ce to proci :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nece nazalost, jebem ti kocnice, vec dugo skripe.... još sam išao kod lika da mi ih turpija, al ocigledno nije pomoglo.

enihau, kaze mi ovaj nas majstor da nema da se nadju njegove plocice u prodaji, pa bi morale da se izlivaju po kalupu ovih sadasnjih. ne mora biti u pravu, nem pojma.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

lolwut?!

mene je pre x meseci startovao na pumpi lik sa ford foruma.. koji ima istog i restauira ga i omiljeni mu je model i whatnot.. kapiram da kod njih na forumu ima vise informacija gde naci delove.

 

a skripe od kad su menjane lulz.. ako je isto kao sto je mene na golfu prcalo.. moze da ih turpija do sutra, ucutace tek kad se promene

Link to comment
Share on other sites

RURomobil je bio u pit stopu i sad na pogonskim tockovima ima nove gume, odnosno iste kao i napred. Posto je naravno auto koji privlaci paznju svi su se skupili u vulkanizerskoj radnji i ovaj je dao misljenje da je bolje da smo uzeli gume visine 55, a ne 50 zbog losih puteva, ali sam ja u fazonu ako rikne od rupa bice to dobro :) Inace kad smo vec ovih dana u csb fazonu kazu mi da im dolaze neki likovi, cale i sin, koji voze nekog matorog Kaprija a vole da prckaju po kolima i svake godine leti stavljaju 2.9 motor, a zimi voze sa 1.8 :)

 

Kocnice jesu problem sto skripe, bila neka hipsterka kod vulkanizera (vozi Reno 5!) i delovala je vrlo zainteresovano kroz svoje velike cvikere dok ga nije cula kako skripi kad staje. Nisam doduse probao s nekom spikom kako je tesko jer su kola matora i vise ih ne vole proizvodjaci delova, mozda bi to proslo kod hipsterke!

 

Elem, videcu ja da se aktiviram tamo na forumu, taman treba par stvari da vidim i za svoja kola, samo Dovla koji ti je majstor rekao da nema plocica za njega, kapiram da ce im to biti prvo pitanje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

А кад би направили кабрио од њега да ли би то ваљало ?!:) Или је онда један проблем више што не може да буде на отвореном кад је киша итд :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

RURomobil je bio u pit stopu i sad na pogonskim tockovima ima nove gume, odnosno iste kao i napred. Posto je naravno auto koji privlaci paznju svi su se skupili u vulkanizerskoj radnji i ovaj je dao misljenje da je bolje da smo uzeli gume visine 55, a ne 50 zbog losih puteva, ali sam ja u fazonu ako rikne od rupa bice to dobro :) Inace kad smo vec ovih dana u csb fazonu kazu mi da im dolaze neki likovi, cale i sin, koji voze nekog matorog Kaprija a vole da prckaju po kolima i svake godine leti stavljaju 2.9 motor, a zimi voze sa 1.8 :)

 

Kocnice jesu problem sto skripe, bila neka hipsterka kod vulkanizera (vozi Reno 5!) i delovala je vrlo zainteresovano kroz svoje velike cvikere dok ga nije cula kako skripi kad staje. Nisam doduse probao s nekom spikom kako je tesko jer su kola matora i vise ih ne vole proizvodjaci delova, mozda bi to proslo kod hipsterke!

 

Elem, videcu ja da se aktiviram tamo na forumu, taman treba par stvari da vidim i za svoja kola, samo Dovla koji ti je majstor rekao da nema plocica za njega, kapiram da ce im to biti prvo pitanje :)

 

Majstor Dragan mi je rekao!

 

:)

 

On je zapravo okrenuo par svojih koji rade Fordove, pošto je on univerzalac nije samo za Fordove stručan, pa su mu kao rekli da to nema nigde.... daj lokaciju i/ili telefon ako negde nađeš pločice, odma ja završavam sve ;)

 

 

А кад би направили кабрио од њега да ли би то ваљало ?!:) Или је онда један проблем више што не може да буде на отвореном кад је киша итд :)

 

Druže, ima četvoro vrata :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ma 'de još kabrio Bog s tobom! jedino ako nisi mislio da mu se bukvalno iseče krov :) pošto svaka druga investicija verovatno nikako ne bi mogla da se isplati :)



edit: Mnogo nam je lep Ruromobil sad sa novim gumama!

 

A sigurno i mnogo bolje ide!

Link to comment
Share on other sites

ma 'de još kabrio Bog s tobom! jedino ako nisi mislio da mu se bukvalno iseče krov :) pošto svaka druga investicija verovatno nikako ne bi mogla da se isplati :)

edit: Mnogo nam je lep Ruromobil sad sa novim gumama!

 

A sigurno i mnogo bolje ide!

Одрежемо :)) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...