Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па нек их тужи, него причам за њега, осећам да сад седи у углу у фетус положају и гура прсте у грло да би бацио пеглу, а појео је пар протеинских бомбица:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма знам него тролујем мало:)

Мени се то пар пута десило, али мени је то оно ''ОХ ДИВНА ПРИРОДА ОХ ФЛАЈ МАЈ ПРИТИЗ'':)

А и појео сам гундеља једном, намерно (и више не верујем да ћу да хасам бубе, горко је у пичку материну и остају ти ноге између зуба :tf: )

Тако да сам прилично оперисан од такве врсте осећаја, мада знам да сам у великој мањини:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebo te život, poslednjih 15 minuta hrsam neki čokoladni keks kupljen u rinfuzu, dođem do poslednjeg komada, zavučem ruku u kesu, s jedne strane keksa napipam nešto hladno i mekano, izvadim, ono nagojena glista od par milimetara

Jebo te život [:(]

Mogao je biti i mlohav vlažan kurčić, dobro si prošao

http://power-negotiating.eu/rs/

Aj idemo da ga gadjamo šurikenima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

NAGOJENA GLISTA [:D]

Je l izvodljivo da ih tuzis uopste, kako bi to sve proslo, ne znam ni jednu pricu te vrste u Srbiji :D Vec vidim kako odlazis kod advokata i govoris mu sta se desilo a on ti odgovara "Pa sta, ja bih bio srecan, glista je puna proteina :tf:"

edit - sad se setih da mi je jednom bila glista u beloj vesalici, zapravo bila je u zelenoj salati...strasno je bilo kada sam zagrizao i video kako izlazi iz lepinje.

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Od mog zeta brat ,koji je dosta mladji od njega,nasao je u starkovom cini mi se proizvodu ekser ili sraf :) Zet zvao tamo nekog iz starka zalio se tralala prvo ga je neka baba odma napusila ali je on bio uporan pa je dosao do nekog viseg i na kraju su kao izvinjenje poslali neki paket slatkisa :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jel to kaurin brat od zeta?

Posto je on nasao nesto u onom sweet-u, ali nisu ga smarali nego su odma poslali kurira da pokupi to, i poslali mu kutiju proizvoda.

edit typo

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

http://power-negotiating.eu/rs/

Aj idemo da ga gadjamo šurikenima

[roflmao]

In other news:

Jutros sam na ulazna vrata zgrade nalepio A4 papir na kome sam flomasterom napisao sledece:

Postovane komsije,

Molim vas da kroz svoje prozore ne bacate na krov mog automobila

koji je parkiran ispred zgrade na svom parking mestu manje i vece

KOMADE HLEBA. Unapred hvala.

........ sad cemo da vidimo koliko se isplati BITI FIN u Srbiji :tf:

Inace prica je sledeca: svakog dana u vreme rucka neko sa I sprata sa

terase "istrese carshav" iz koje gle cuda ispada hleb i to od mrvica

preko manjih parcica do pola ili celih kriski, uglavnom svezih ali

ponekad i prepecenih u tostu..... i sve mi pada na haubu...

Jebeni hleb povuce vlagu iz vazduha valjda i postane gnjecav a kada

sine sunce naglo se osushi i skori na brisacima i moram onda da struzem

ta govna kad sedam u kola.... Pokusao sam da parkiram auto u rikverc

i sad je bolje jer su mi nove kolicine hleba na krovu auta blize zadnjem kraju....

Vratio sam se gajbi nedavno i na vratima vise nema mog papira od jutros...

Videcemo da li ce i nadalje padati hlebna kisha.... [8)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Danas je Mladjan Dinkic drzao predavanje na ekonomskom fakultetu u Novom Sadu. Bio sam vrlo skeptican ali vam moram priznati da sam vrlo iznenadjen predavanjem, ni u jednom trenutnu se nisam smorio. Predavanje je bilo na temu krize u Evropi i Srbiji, sa akcentom na Srbiju. Koji su razlozi krize, koja su resenja, sta treba menjati u sistemu, itd.

edit: typo

Edited by sekira
Link to comment
Share on other sites

jesi imao neki oštar predmet kod sebe? kakvo je bilo obezbeđenje?

nigeru, kapiram da to bacaju kao mamac za golubove, i siguran sam da će sad da bacaju još više. iz nekog razloga im se ne sviđa da tu parkiraš.

Link to comment
Share on other sites

koji moron moras biti da istresas smece/mrve kroz prozor.

opomenula me jednom baba iz stana ispod da navodno cuje svako vece skakanje i lupanje, ja se opusteno izvinuo, iako znam da nisam skakao, ali ajde da ne smara gazde. i nisam bio nekih 4 5 dana u stanu, i sretnem je ispred lifta i ona meni opet, kao pa i sinoc ste skakali i lupali, ja kazem kako smo mogli skakati kad je stan bio prazan 5 dana, i ona meni onda su to ovi iznad(!) vas. nije mi jasna baba nikako plus stavlja sjaj za usne i ima neki ultra sladak parfem :-D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Danima već slušam samo zabranjeno pušenje, nekako mi prija njihov nostalgičan flou u ovaj pozni decembar.

Dodjoh u bg, jedva sam se nakanio da odem iz Jagodine, prija mi atmosfera tamo, svako veče sam cirkao jagodinca i opuštao se lajk a bos :)

Dodjoh sad u Rifat, rekoh sebi nisam bio nedelju dana tu, sigurno mi se konačno pojavio cimer, kad ono još nema nikog, ni posle tri nedelje od raspodele, tako da i dalje uživam u slobodi samoće u sobi dok mogu :D

živam

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koji moron moras biti da istresas smece/mrve kroz prozor.

opomenula me jednom baba iz stana ispod da navodno cuje svako vece skakanje i lupanje, ja se opusteno izvinuo, iako znam da nisam skakao, ali ajde da ne smara gazde. i nisam bio nekih 4 5 dana u stanu, i sretnem je ispred lifta i ona meni opet, kao pa i sinoc ste skakali i lupali, ja kazem kako smo mogli skakati kad je stan bio prazan 5 dana, i ona meni onda su to ovi iznad(!) vas. nije mi jasna baba nikako plus stavlja sjaj za usne i ima neki ultra sladak parfem :-D

*izvinio

nego, nalozio si se na bakutu... primetio si sjaj za usne, parfem... sledece je da je promenila frizuru... :)

Link to comment
Share on other sites

pa to je znak da je ta veza sa mužem došla kraju, nasledi ga young padawan!

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...