Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pa to je zato što dugo spavaš. Probaj da se nateraš da spavaš 6 sati nekoliko dana za redom i posle ti se više neće toliko spavati.

A ti leško, nemam pojma, možda ti ne odgovara jastuk :)

A ti togfu, nemoj da ti je palo napamet da se reklamiraš!

Link to comment
Share on other sites

Можда је од напетости, мораш да пробаш да се опустиш, колико је год могуће, фазон, попиј шољицу млека пре спавања или већ нешто тако. Или имаш неки проблем који ти делује нерешиво, у том случају се вероватно нећеш искулирати док се то не разреши.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

I ja se u poslednje vreme mucim sa spavanjem, tj. kad zaspim spavam ko top po 10-11 sati, ali tesko mi je da zaspim. Verovatno je ovo sto je Lucky rekao, navikao sam dugo da spavam, moracu nesto da promenim.

Lesko jesi probao da se izmoris nekom fizickom aktivnoscu pre spavanja, trcanje, plivanje, teretana. Meni je mnogo lakse bilo dok sam isao u teretanu. Odem lepo uvece na trening, izmorim se, veceram i spavam ko covek. Moracu opet da se aktiviram po tom pitanju.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Kome se obratiti uopste za probleme sa spavanjem, a da nisu vudu madjionicari, hipnotizeri, bio iscelitelji i ostali prodavci magle?

Ima li neka grana medicine da se bavi sa tim ? Ja imam par problema, koje moram pod hitno da resim pre nego sto krenem da radim,

jer ovako vise definitivno ne moze kako je sada... :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Kome se obratiti uopste za probleme sa spavanjem, a da nisu vudu madjionicari, hipnotizeri, bio iscelitelji i ostali prodavci magle?

Ima li neka grana medicine da se bavi sa tim ? Ja imam par problema, koje moram pod hitno da resim pre nego sto krenem da radim,

jer ovako vise definitivno ne moze kako je sada... :)

Lekaru opšte prakse, on te uputi dalje ako ima razloga za to, ako ne onda si dobro prošao.

Link to comment
Share on other sites

Ma verujem da ce se resiti to da cu da legnem u normalno vreme zbog umora od

fizickih aktivnosti, nerviranja i svega sto donosi posao i da ce mi se tajming spavanja vratiti u normalu...

Ali, nije problem zaspati, problem je ustati :D

Ja imam toliko dubok san, da me ljudi mogu odvaliti od batina dok spavam i ne bi se probudio...

Celo bombardovanje sam prespavao, zurke u stanu, kuci, muziku na usi mi ljudi stavljaju, buka frka trka nista ne pomaze da se probudim

jednostavno ne registrujem desavanja oko sebe, dok ne odspavam nekih 7,8 sati, za to vreme mozes raditi sta hoces...

Sto je najgore, i kad se trgnem tipa treba da idem na ispit u 8h, probudim se, cujem telefon, i samo se okrenem da drugu stranu

bez ikakve svesti da ja MORAM da ustanem, jednostavno nisam pri sebi itd...

Jbt, najveca mi je zelja da imam onaj zeciji san, znaci da mi smetaju kazaljke na satu, da ne mogu da spavam od fijukanja vetra itd...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Лешко, ако хоћеш да пробаш без јастука, савиј неко ћебенце како би имао барем мало одступање од душека, а опет не превелико као јастуком рецимо.

попиј шољицу млека пре спавања или већ нешто тако.

Не зна се који је мит о исхрани погубнији за човека, доручак као најбитнији оброк дана, или да млеко пре спавања помаже сну. Први сјебе најпродуктивнију половину дана, када обично рмбаш као црнац, или други који не само што крши основно правило одласка празног стомака у кревет, већ поручује да ни мање ни више треба узети млеко, које због своје дуге обраде осигурава "миран сан и лепе снове". 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, tudje sladje :) ne bez zezanja, iz ove moje perspektive budjenja i uopste spavanja, to mi deluje kao idealno resenje.

Bolje mi je da sam neispavan i nervozan zbog nedostatka sna, nego ovako kad se komiram mogu smak sveta prespavati jbt...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Први сјебе ону половину радног дана, када обично рмбаш као црнац

mora nešto da jumpstartuje sistem - kafa sa puno soca npr, ništa ne razbuđuje kao napad wc-panike :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Aj sad bez zajebancije, vidim dosta ljudi ima problema sa spavanjem, izmedju ostalih i ja. Sto na forumu, sto od drugara, na fejsbuku svi kukaju. Sta se desava?

Zadnjih 10 dana nebitno koliko sam umoran ili kad zaspao probudim se posle 3h, izblejim jos 3h i tek onda jedva zaspim i spavam 1-2h.

Dosla zima, a sa njom i prolece. :) Od prvog je krenulo nesto suncano i cini mi se da je dan trajao malo duze, moguce da je to toga. (:

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Не зна се који је мит о исхрани погубнији за човека, доручак као најбитнији оброк дана, или да млеко пре спавања помаже сну. Први сјебе најпродуктивнију половину дана, када обично рмбаш као црнац, или други који не само што крши основно правило одласка празног стомака у кревет, већ поручује да ни мање ни више треба узети млеко, које због своје дуге обраде осигурава "миран сан и лепе снове". 

Кој курац? Можда не ради све исто, али капирам да има тај смирујући ефекат, као и чај од нане, у случају да је проблем психички, а не физиолошки, може да помгоне. Додуше, у животу нисам имао проблема са стомаком и варењем, па вероватно нисам компетентан по том питању. Ал неће умрети ако проба. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...