Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

Odlična ideja! Evo počnite ti, vudsi i vića da pišete to kao neki vid svojih topica u zoološkom vrtu, nema potrebe ja da vam otvaram topice, možete sami, pa kad vidim da se zaista trudite i da vam je stalo da te vaše priče iz života uspeju, možemo da vidimo i da otvorimo čitav podforum "blogerski dani forumaša".

Link to comment
Share on other sites

genijalna zadnja strana-or-so

Predlažem da se otvori topik za svaku godinu posebno.
[roflmao]

U moje vreme smo iznajmljivali Segu na 24h i nismo spavali da ne propadne koji minut

У моје време је Свет компјутера био готиван!

A s'vremena na vreme bi naleteo i Svet igara, kakva radost \o/

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Фузија је била најготивнија јер је могло готивно да се блеји са оним ликом и његових пет потпуно умно оболелих ортака.

ДУПОР Дане и Владо су били смарачи скроз, али су имали све икад.

И увек заборавим лика за амигу код ког сам ишао кад је прсла Фузија, био је преко пута сава центра, у дневној соби је снимао, имо жену и децу...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма знам, али некако ми нису имали харизму, Дане је био гик из цртаног филма јеботе:) са све великом кошуљом, брадицом, цвикама и оним полу-фемке гласом техничара, а матори Владо није чуо до 90дб, имао је хроничне синусе и препоручивао је нон стоп порниће:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam išao u Trim, imali su prostor u vrh gajbi u Kajmakčalanskoj, sa ogromnim dvorištem i tako to, i znam da mi je od njih do kuće bilo kao večnost kad snimim nešto pa idem nazad, a inače je 10 minuta laganog hoda :)

I 3S soft tamo u Zvečanskoj ili kako se zvaše ulica ona kod Auto Komande, imali su onu 3D kacigu :))

Link to comment
Share on other sites

U moje vreme postojao je skolski program na TVu... kad bolje razmislim ovo "na TVu" moze i da se izbaci.

Opstanak

nikad mi nije palo na pamet da trazim ovo na youtube-u. evo, vec pola sata ne mogu da se odvojim od reklama, spica i ostaloga iz tog doba... eh. [V]

Sad naleteh na sve (valjda) epizode Zvezdanog ekrana... odoh da spavam pre no se upucam. jbte koji flashbackovi...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...