Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

61698634492fe7e3e26bf354117594_orig.jpg

+

475880_92-02.jpg

i naravno, te godine

SASTAVI POBEDNIKA KUPA:

KUP SFR JUGOSLAVIJE

1987 IMT Novi Beograd: Krečković, Luković, Mlađan, R. Nikolić, Babić, Živanović, Jokanović, A. Pešić, Jarić, Milosavljević - trener Dragan Šakota.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

U moje vreme je Juri Zdovc igrao za reprezentaciju

To zbog bratstva i jedinstva...iz istog razloga su bili i jedan siptar i dve zene u parlamentu :tf:

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Како се зваше она дечија емисија са лутком на постољу тако да се не види ко је држи, и женским водитељом?

Bese na Politici se davalo? Znam da je bilo oko pet popodne i da se lutka zvala Srecko , ako je to to :)

Voditeljka sedi sa decom na podu dok se oni igraju ona razgovara sa gostima , tako nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Za Ratnike sa Akbara sam pizdeo jer nisam kompletirao ceo strip iz Stripoteka gde je izlazio, a taj mi je bio omiljeni u to vreme. Posle sam pazario sve izašle albume na Sajmu knjiga pre dve godine, ah radosti...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

e jebi ga shule kad je isla blejkova imao si 3 ili 4 godine. kako se zvase ovo sa lutkama thunder nestoo?

ali zato je rej luka i majk torelo bilo omg. debeljko bese poli :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sećam se u Smogovcima kad nekog ujede zmija valjda, živ sam se bio usrao od serije tad :)

Смоговци су нешто најболесније на свету, имам и књигу, потпуно је патолошка.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e jebi ga shule kad je isla blejkova imao si 3 ili 4 godine. kako se zvase ovo sa lutkama thunder nestoo?

ali zato je rej luka i majk torelo bilo omg. debeljko bese poli :)

isao sam u zabaviste kada je isla blejkova sedmorka i pravili smo one teleport narukvice od kockica koje su bile geometrijskih obllika i spajaju se nekakvim sponama (ako ih se neko seca)...galaktika je isla nesto kasnije 82-84...sa luktakama se kod nas zvalo sokolovi a pravo imae je terrahawk mislim

image-15-for-patrick-swayze-through-the-years-gallery-589555221.jpg

GJ za jelenka, suza mi krenula

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...