Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 2/4/2023 at 9:18 AM, Lucky said:

ovaj dži ako ne dođe i baci mi neki hejt kao da nije ni bio! 🙂

ne mislim na komplikovanje priče iz ugla neke super duboke radnje u kojoj se ljudi zamisle, nego taj tipični dinastija momenat gde je svako svakome neki rod/bivši momak/devojka/imaju iz prošlosti neku KAVGU, pa se onda vrte svi u krug iz epizode u epizodu samo menjaju mesta interesa i/ili ljudi i naravno oko glavne junakinje se uvek lome 2-3 različita momka. 

nije hejt jbg 🙂 , ali nekako ne bih ocekivao nikakvu komplikovanost od serije ovog tipa, a dobili smo dobar prikaz srede sto se mene tice, i sa omazima tu i tamo, i zanimljivim pojedinostima i detaljima 🙂 mene je sve to iznenadila, jer sam verovatno imao niska ocekivanja 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

nije hejt jbg 🙂 , ali nekako ne bih ocekivao nikakvu komplikovanost od serije ovog tipa, a dobili smo dobar prikaz srede sto se mene tice, i sa omazima tu i tamo, i zanimljivim pojedinostima i detaljima 🙂 mene je sve to iznenadila, jer sam verovatno imao niska ocekivanja 

nemam pojma, moguće da sam ja prosto mislio da će serija biti nešto drugo 🙂

mislim, evo sad sam se setio još jedne stvari koja me iznervirala - imaš školu punu sirena, čarobnjaka, vukodlaka, pojavi se jedan undead lik i oni svi krenu da beže ?!? 

Hyde koji ih napada mala klinka sa njim je barabar (bar-a-bar, kako se piše? 🙂 što znači da dva vukodlaka bi ga pokidala bez frke, ali ne, svi smo u zentu :)) ili ovaj njen momak meduza, 'de je on kad već hajd ima oči kao pekinezer? :))  Ako pričamo o iznenađenjima zapravo sam čitao da Kristina Riči nije trebalo da glumi uopšte, već ona Birch ili kako se preziva, ali sa drugačijom ulogom, osobe koja jeste stvarno profanka botanike. Snimila je X nekih epizoda, ona se povukla, upala Kristina Riči i onda su morali da menjaju scenario da bi ona zapravo bila negativac, kao i da ponovo snimaju gomilu scena u prvih par epizoda gde je ova ispred zelenog platna snimala itd. To mi je možda i najveća zanimljivost u sezoni 🙂

Link to comment
Share on other sites

ja sam skontao da je to neka pozerska skola, i da je nekada bila jako bitna i da je malo toga od nekadasnjeg ostalo tu (ne znam zasto sam tako stekao utisak jer u serijama ovog tipa zaista se ne trudim da pamtim detalje vezane za zaplet ili da trazim neku logiku u svemu tome, daleko bilo... )

uopste npr nisam stekao utisak da je u pitanju hogvorts trip, vec susta suprotnost od toga, da se skupljaju frikovi koji su odbaceni od drustva, i ti frikovi su nezrele pubertetlije manjevise 

i to kao tajno drustvo, koje je nekada imalo neku svrhu, u toj generaciji je zajebancija obicna, iz tog ugla mi je pilo vodu sto su pogubljeni na neku opasnost koja se pojavila. Pri cemu je sve to toliko poluzobiljno da prosto nisam mogao da aktiviram kako/zasto logiku razmisljanja. Mislim cela prica oko same Porodice Adams je vise saljivog karaktera po mom shvatanju, a i nova Sreda me je mozda opcinila pa nisam obracao ikakvu paznju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tulsa King

https://www.imdb.com/title/tt16358384/?ref_=nv_sr_srsg_0

Odgledah prvu i jedinu sezonu ovoga, odlično je, mislim pomalo je "all over the place" serija, ali ima momente kad baš uspešno kombinuje dramatične i komične momente. Stalone razbija :D Preporuka :D

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Tulsa King

https://www.imdb.com/title/tt16358384/?ref_=nv_sr_srsg_0

Odgledah prvu i jedinu sezonu ovoga, odlično je, mislim pomalo je "all over the place" serija, ali ima momente kad baš uspešno kombinuje dramatične i komične momente. Stalone razbija 😄 Preporuka 😄

ja sam mislio da je ovo komedija 100% a ne da ima i trenutak "zbilje" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i drugu sezonu Only Murders in the building i moram reći da je bolja nego prva.

Ne samo da su dobili priliku da iskoriste prvu sezonu da imaju dodatnog materijala, već je i celo dešavanje unutar druge sezone kompleksnije nego u prvoj.

Naravno pošto su snimali drugu znajući da će i treću onda tu već ima i nekih najava za to, za razliku od prve, ali svakako nije klif henger kraj u pravom smislu te reči pa se može pogledati kao celina.

Link to comment
Share on other sites

Završio treću sezonu Džeka Rajana, i dalje prava ona klensijevština 🙂 doduše sada je mnogo više Amerika fak jea momenata, ima onako geografski i logistički zanimljivih situacija, valjda Ameri ne znajuu gde je šta, kuda sve treba da se prodje, jebem li ga 🙂 ali sve u svemu, ko gotivi te Klensi teme, neće biti nezadovoljan 🙂 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, G!!! said:

Odgledao sam White Lotus prvu sezonu, pa serija je maestralna 🙂

malo too much nekad ali da, generalno je kul 🙂

sad kad pogledaš drugu javi koja ti se više sezona dopala pa da znamo kojem ćeš se taboru prikloniti!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, G!!! said:

omasio sam tu raspravu 🙂  pogledam drugu samo malo da odmorim mozak od  bindzovanja 

pa ono, manje više su svi na fazon da im je ok serija, ali se malo lome koplja oko kvaliteta sezona, tj. kome se koja više dopala.

a verovatno ima i malo do glumaca, recimo obri plaza je u drugoj sezoni :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pa dobro zasto da ne bude i plaza na kraju krajeva -  2 zene, 2 kurave i ona asistentkinja - ne ulazim u ukuse, samo lepo je videti lepe doterane zene,  i ima ih vise nego u prvoj sezoni 🙂 

ne ulazim u ukuse a onda debelu nije računao! ts ts đorđe masni su ti zubi!

ne znam, ako baš tako gledamo, u prvoj sezoni su bile i ova Svini i ova Dadario, meni to već deluje kao duet za pobedu, iako je u drugoj ova plavka od onog dušbega stvarno simpatična. a onda i keva iz prve je solidno održavana 🙂 ona crnkinja mi se nije dojmila.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa imamo dadario kao necija zena (priznajem nesam fan), i one dve koje su kao klinke, tj koledz klinke aka 17-18-19 godina, te su mi one van poimanja prateci pricu lol MILANE MILANE!

debelu ludu babu isto ne uzimam u obzir, because reasons 

mamu iz prve sezone, ne znam, to je mama brate minli 🙂 ne znam kako da se ne slozis da je opsti vajb oko 5 zena iz s2 potentniji od zena iz s1, osim sto te nervira obri iz nekog razloga ! (emily the criminal je bio bas solidan)

anyway, dobar je s2, i pored boljih zena 😉 za sada je bolji mozda za nijansu (e5 ), a serija mi je top jer su sezone razlicite, epizode su ispunjene, likovi su dobri, zapleti, koncept ceo je bas ok (pored sjajne kamere, scena i samih mesta desavanja)  

 

Lost of us, je otisao u kanal total npr - prejadno jbt svaka epizoda sve gora i gora u svakom smislu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Last Of Us sedma epizoda stvarno tesko djubre, ako im je prosek ostalih epizoda recimo 8, ova je jedno 2-3 maks

ali ova najnovija, osma, je ok

Sto se tice zena u White Lotus-u, sta znam, tu je to, iz druge vredne pomena su plava i ona bolja Italijanka!, iz prve Svini i Dadario.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

pa imamo dadario kao necija zena (priznajem nesam fan), i one dve koje su kao klinke, tj koledz klinke aka 17-18-19 godina, te su mi one van poimanja prateci pricu lol MILANE MILANE!

 

e preteraga još ću da ispadnem pedo bear! 🙂

uživo su sigurno 23-24 god u trenutku snimanja, a za samu seriju ne mogu da se setim da su pominjale da su u srednjoj školi, možda i jesu!

5 hours ago, G!!! said:

e znam kako da se ne slozis da je opsti vajb oko 5 zena iz s2 potentniji od zena iz s1, osim sto te nervira obri iz nekog razloga ! (emily the criminal je bio bas solidan)

pa nemam pojma, ok je vajb, ono, ukusi jbg - plavka i glavna kurva su mi ok, ova druga je više kao neka da ti čita priče za laku noć i pegla veš za posao, a obri je prosto meni odbojna sa tom facom koju ima, jbg 🙂 prosto dadario+svini su mi jače od plavke+kurve u toj prvoj postavi, dok ove sporedne možemo da komentarišemo gde su te nijanse 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...