Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

TheAffairShowtime.jpg

 

 

Hmmm, pa kako da pocnem. Pre svega, zanimljiva prica, deluje skoro pa nepogresivo. Udata devojka koja zivi u malom gradu i ozenjen muskarac koji dolazi sa porodicom u taj mali grad. Prosto ne zelim nikome nista da otkrivam, jer serija deluje kao pogodak. I jedno i drugo su u policijskoj stanici, i svaka epizoda je podeljena na dve price, njenu i njegovu(svaka prica je unikatna, odnosno kad iznose svoj deo price, uvek je druga scena u pitanju, iako je mesto uglavnom isto, osim kad se nesto ne podudara). Tako mozemo videti kako je muskarac sve to video, kako ona, ali pored toga, obratiti paznju na svaki detalj i uporedjivati obe price kako bismo ustvari mogli da shvatimo zasto se oni uopste nalaze tamo. 

Ruth Wilson, zena koja nije moj tip uopste, ima takve scene da mi je prosto bilo neprijatno sto gledam seriju sa roditeljima, i neke scene koje ne deluju erotski, su veoma erotske. Toliko je savrseno. A opet tako obicna, potpuna suprotnost devojkama koje danas vaze za lepe

Ocena na imdb trenutno 8.2, izasle tri epizode, naravno odgledane u cutu, nisam zazalio. 

 

http://www.imdb.com/title/tt2699110/

Stvarno svaka preporuka, ko ima slobodnog vremena neka baci pogled pa javi sta misli!

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

baš je tupava ova nova epizoda tj. pilot 2.0 od konstantina (dajte split).

 

Već u startu kad je počela epizoda i ide "previous" je bilo jasno u čemu je fora, nema ni jedna jedina scena sa ovom ribom iz pilota pa je jasno da idu ponovo od početka (što je u principu i najavljeno nedelju dana pošto je procureo pilot pre par meseci), ovaj put sa Zed i to je ok ali mi je epizoda bila nekako štogođ. Doduše, bolja od pilota.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledao prvu epizodu Peni Dredful, i kao veliki ljubitelj knjiga Drud i Anubisova vrata i cele te mešavine viktorijanskog doba i mistike, meni je ovo odlično leglo, ako su ostale epizode bar na nivou prve, biće ovo odlično za gledati.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je tu seriju ceo forum gledao :D

 

Nego, počeo je C&H da radi kao show, što mu dođe duža i bogatija verzija onih kratkih skečeva koje su imali, čak su i prvu epizodu obeležili sa S1E1 , i mogu da kažem da sam se propisno ismejao, pošto su im oni skečevi u  zadnje vreme bili meh, ovo je pravo osveženje

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sramno, tek sam sada odgledao firefly.

vrhunska uzivancija, ne razumem cemu prekid serije, ali svejedno, uzivanje u svakom momentu

 

odgledaj serenity ako nisi,a imas i onu emisiju gde se svi zajedno okupljaju posle 10 godina i pricaju (deo onoga) sta je sve trebalo da se snimi i kako je trebala ici prica...a degeni su inace pustali epizode preko reda dok je isla na tv-u...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...