Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Што се мене тиче сом, крме рибљег света!

ne, smudj jeste najbolja i najkvalitetnija recna riba...

A, sto se tice dimljenih specijaliteta, u istocnoj srbiji ima suseni gibort, koji je vrhunska riba....usoli se i dimi i onda ide malo na rostilj....nista lepse, ali ni toga nema vec nekoliko godina :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Имаш ''што се мене тиче'' на почетку тог поста који си квоутово

sa druge strane, on je implicitno pohvalio prasetinu pogrešnim razumevanjem tvog posta tako da ono, drugovi ste :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

могуће да је погрешно разумљето, мислио сам ''крме'' као масно и боли те глава од њега и има сланину и уфлекаш се. Ја зато и крме волим, да ми није драг холестерол у мозгу и пет дана мучнине од кило сала у желуцу, ја бих хвалио јање и јаре, а не крме!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je muka od krmeta samo kad ima onaj neki "govnjivi" vonj, ne znam od čega se to javlja, vrlo retko sam nailazio, i tad mi baš ono nije merak jer stvarno bude muka, inače, količina i masnoća olololo a od janje/jare pegla u 0 koraka. Inače, preporuka za rolovanu prasetinu kod kalika :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, treba mi mala pomoc.

Ako neko zivi u bloku 19a... ILI ako zna sledecu informaciju o bloku 19a:

- Ono nisko i visoko prizemlje, da li se koriste za stanovanje? ili je neki drugi prostor tu (tipa ostave, lokali)? (na sta mislim, vidi se tacno na ovoj slici na primer - 3528902.jpg - ), tamo gde je drugacija fasada jelte.

Hvala ako neko zna.

u visokom prizemlju ima i lokala i stanova, al ne znam da li su ti stanovi tu po projektu ili su adaptirani. imaju ulazna vrata koja izlaze pravo na ovu odignutu pasarelu, znači nemaju ulaze i zatovrene hodnike. za nisko prizemlje ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...