Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

muzika mu je meeeeeeh, ima i gorih

ne slusam ga uopste

smara toliki hajp, ljudi su se mnogo manje lozili za mnogo vece i bolje pevace/grupe

danas samo odmaram ceo dan...bleja na kompu, igram igre, citam knjigu, pijem kafu/cajeve. posle bas dosta vremena, i bas jako prija

Link to comment
Share on other sites

sta ako neko jednostavno voli merlinovu muziku i boli ga kurac sta je on govorio pre xy godina, dao je pare za kartu da ode i uziva?

onda je samo nezainteresovan za svet oko sebe i nema muzičkog ukusa. početna teza je bila da je čoban, a ovo nije daleko.

Link to comment
Share on other sites

sta ako neko jednostavno voli merlinovu muziku i boli ga kurac sta je on govorio pre xy godina, dao je pare za kartu da ode i uziva?

u moje vreme takvi su nosili YASSA plave trenerke ( zvezdice duz cele trenerke sa strane) sa onim na kraju nogavice sto ide okolo stopala da se zarozava trenerica, teksas jaknu na to i sangajke ili kona sport ili eto nekad i starke.

u prevodu šabani.

ribe neću komentarisati

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Видео сам на Карабурми двоје хипстера. Хтео сам желудац да повратим. Ај разумем по центру града негде кад их срећем. Али овај призор је толико неприродан, не могу да опишем. Просто невероватно да ме нешто тако безазлено изнервира на овако леп дан. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

e lep dan napolju. a ja ne mogu da se setim ni jedne obaveze, pa ću tako da blejkam.

Видео сам на Карабурми двоје хипстера. Хтео сам желудац да повратим. Ај разумем по центру града негде кад их срећем. Али овај призор је толико неприродан, не могу да опишем. Просто невероватно да ме нешто тако безазлено изнервира на овако леп дан. :)

lol

Link to comment
Share on other sites

Videh da ima Eva Braun u Domu Omladine 17. decembra mislim, na to bih išao!

I išao sam nešto Rakovicom tamo ono u rupi dole, gde su IMR i ona Raketa ili kako se zovu, majko moja koje sablasje, čudi me da se nije razvio neki geto kriminal deo baš u tom sektoru.

Link to comment
Share on other sites

Како је вртео мејтекс и колико дуго?

jao da, to je u subotu bilo. Kakav je bio?

dobar bio drug šveđa, ne sećam se koliko je tačno vrteo, ja bih rekao jedno 2-3h, al nisam siguran jer imam neobjašnjivu rupu od jedno pola sata a nisam bio pijan niti bilo šta...

skroz cool izbor traka, a što nisam očekivao - bilo i starijih stvari, kao da je znala oldschool ekipa koja se skupila, videh par ljudi sa nekih davnih rejvova prvi put posle x godina. Na kraju zabo sa njima u separeu (hehe) i ispričali se kao na nekom reunionu :)

Poz za Coku koji je proleteo pored mene (bar mislim da je on), kao i za Tasu i Milića

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...