Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

eh, cela ta prica oko koka kole zero mi je banalna.. kao ajmo u mek, dvostruki cizburger obrok , ali koka kolu zero molim

jedem u meku 5 puta nedeljno, i nikad nisam video da iko to radi..

a opet ne znam na sta ciljas? ako neko pusi, jel treba da pusi 4 pakle dnevno onda da ne bilo banalno?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

pa da, al ako svaki dan popiješ po par čaša koce dok blejiš za kompom, isplati se da ne bude šećerna :D

hm ali ima i ona prica oko aspartama, nisam se nikad cimao da proverim je li troll ili nije doduse, posto ne pijem zero.. pritom plus za zero je sto ne sjebavas zube kao sa obicnom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ovo za pomorandžu si ozbiljan da si probao ili ?

pa probao je taj ortak koji se tripuje oko koce, meni je svejedno jer je pijem samo uz picu i tako tu hranu. povremeno i uz kafu al to ću da izbacim skroz :)

dragane, ako tako gledamo svaka koca je otrov. zapravo, s obzirom na stanje prehrambene industrije danas, možemo samo da nagađamo šta je sve štetno i šta sve može da nas ubije. ko je gledao food inc. zna o čemu pričam. običan čovek može da posveti neverovatne količine vremena istraživanju štetne i neštetne hrane, ili da konzumira sve umereno i nada se da ga neće pokositi neki rak u četrespetoj.

Link to comment
Share on other sites

pa probao je taj ortak koji se tripuje oko koce, meni je svejedno jer je pijem samo uz picu i tako tu hranu. povremeno i uz kafu al to ću da izbacim skroz :)

Ovo je i kod mene problem, navikao sam da stalno uzimam kocu uz kafu sto je totalni fail, pa sad svaki put se saberem i uzmem vodu, lose navike ftl.

Link to comment
Share on other sites

Realno ... ali opet, šta sad ako ljudi uzimaju Zero uz obroke, i meni je smešno kao "veliki sladoled, deset kugli, i koka kolu light" (aha, na nju ste zaboravili!) al' ako ništa, prištediš nešto kalorija :)

btw, meni je Zero pitka jedino kad sam baš žedan a ona baš 'ladna. U svakom drugom slučaju mi je bljuv.

Link to comment
Share on other sites

dragane, ako tako gledamo svaka koca je otrov. zapravo, s obzirom na stanje prehrambene industrije danas, možemo samo da nagađamo šta je sve štetno i šta sve može da nas ubije. ko je gledao food inc. zna o čemu pričam. običan čovek može da posveti neverovatne količine vremena istraživanju štetne i neštetne hrane, ili da konzumira sve umereno i nada se da ga neće pokositi neki rak u četrespetoj.

jeste, al' ortakinja hemicharka mi je specifichno rekla za zero da je tezhak otrov zbog tih additiva koje dodaju umesto shecera.. pazi kad su mi u par kafica rekli da ne uzimam to pre par godina dok sam josh tu i tamo pio koka kolu :)

Link to comment
Share on other sites

pazi kad su mi u par kafica rekli da ne uzimam to pre par godina dok sam josh tu i tamo pio koka kolu :)

haha zamisljam nekog polupismenog baticu koji donosi pice i prosipa pricu "matore ortakinja mi je hemicarka, kapiras, ovo brate nikako" [roflmao]

koja prica.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

prosle godine deda preneo slavu na mene i ove godine slavim prvi put svoju slavu. sve sam sredio i iscimao se i mogu vam reci da je lep osecaj kad znash da je sve lepo ispalo :) (naravno, keva je spremala, ali sam od svoje kinte kupio sve potrebne namirnice!)

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Realno ... ali opet, šta sad ako ljudi uzimaju Zero uz obroke, i meni je smešno kao "veliki sladoled, deset kugli, i koka kolu light" (aha, na nju ste zaboravili!) al' ako ništa, prištediš nešto kalorija :)

btw, meni je Zero pitka jedino kad sam baš žedan a ona baš 'ladna. U svakom drugom slučaju mi je bljuv.

upravo, jedino kad je ledena i iz limenke, i odmah je sljuštim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

haha zamisljam nekog polupismenog baticu koji donosi pice i prosipa pricu "matore ortakinja mi je hemicarka, kapiras, ovo brate nikako" [roflmao]

koja prica.

moja ortakinja je hemicharka a ne od likova iz kafica koji su mi isto to rekli, resetuj se

Link to comment
Share on other sites

jeste, al' ortakinja hemicharka mi je specifichno rekla za zero da je tezhak otrov zbog tih additiva koje dodaju umesto shecera.. pazi kad su mi u par kafica rekli da ne uzimam to pre par godina dok sam josh tu i tamo pio koka kolu :)

pa ko ti je u kaficu rekao ako ne batica konobar?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

moja ortakinja je hemicharka a ne od likova iz kafica koji su mi isto to rekli, resetuj se

jel radi eksere ili nešto jače?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pazi kad su mi u par kafica rekli da ne uzimam to pre par godina dok sam josh tu i tamo pio koka kolu :)

ovo sam procitao i razmisljam ko moze u par kafica to da ti kaze? kruko je rekao isto sto i ja.. na stranu sto ti je I ortakinja rekla.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

haha zamisljam nekog polupismenog baticu koji donosi pice i prosipa pricu "matore ortakinja mi je hemicarka, kapiras, ovo brate nikako" [roflmao]

jel' vidish ti razliku ovde ili si stvarno glup uz to shto si i corav?

nebitno je shto ste vi pametniji od likova koji rade ili vode kafice, al' poenta je da mi nisu samo oni to rekli vec i devojka koja bi trebalo u to da se razume.. uostalom boli me kurac, pijte shta hocete, ne znam ni shto se smaram ovde :)

Link to comment
Share on other sites

ја сам коцу заменио киселом уз кафу.

Ah zamisljam kafu Socušu iz blago krnjave (ali baš blago) šoljice bele boje, sa plavom crtom pri vrhu, kisela iz čaše od 2 dl kafanske, i sakriven vinjak na trougaonom kalendaru na stolu. U perspektivi kisela se pije iz 1 dl čaše :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jel' vidish ti razliku ovde ili si stvarno glup uz to shto si i corav?

al' poenta je da mi nisu samo oni to rekli vec i devojka koja bi trebalo u to da se razume..

na stranu sto ti je I ortakinja rekla.

das ist wahnsinn!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...