Jump to content

Шта купити другарици за дипломски?


Recommended Posts

Пошто имам две дипломске и много рачуна овог месеца, спао сам на овај буџет. Више од 3600 не бих могао да се испружим, тако да бих вас замолио да ми не дајете савете "матори за 4к имаш врх торбу".

И ово ми је нажалост, тренутно много јер сам већ дао пара на претходне славе, усељења, рођандане, дипломске... Октобар ме је одувао. Да имам више, дао бих.

Но, то није сад битно - информације су следеће:

Женско је. Има пара. Има одеће. Има обуће. Има редован апдејт тих ствари и накита скупљег од мог скромног буџета. Купити јој било шта од торби, преко новчаника и миђуша је "pointless". Техника такође не иде јер је слабо користи и има све оно што јој је махом потребно (лаптоп, плејер, телефоне, USB)

Завршила је енглески са неким ниским просеком (типа 7) јер јој је дошао преко главе. У пар наврата ми је споменула да би желела да предаје у основној или средњој кад заврши факс. Свира клавир, воли да слуша електронску музику и могу вам рећи да је у суштини једно велико дете (гледа цртаће и воли тако да се зеза као да има 15).

Идеја сам тренутно без. Мислио сам прво неки пословни комплет, али махом су скупи и контам да ће баба или тетка већ да јој то узму. Нешто сам размишљао да јој узмем Вебстеров речник јер је он стварно добар, мада и то ми није нешто кад знам да има пар речника, укључујући и популарни Бенсонов речник.

Сајам књига је па сам мислио да јој можда нађем у антикварници неко старо издање Бајрона или Шекспира, али проблем је што она генерално не чита књиге. Те ни то није неки избор...

Урадио бих јој можда нешто ручно, али немам појма шта... Имам форе до суботе ујутру јер после тога сам на слави, а увече код ње.

Свака идеја и помоћ је добродошла и унапред се на томе захваљујем. Ако морате да баците који хејт-трол, баците, али гледајте да се овај топик не претвори у прозивање. :]

ХВАЛА!!! [:)]

  • Downvote (-1) 2

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Brate citajuci ovo sto si ti napisao,da ima para,apdejt stvari koje si napomenuo,da ce joj neko vec kupiti nesto sto si ti hteo,ali da voli da gleda crtace i kazes da je jedno veliko dete,onda joj uzmi neku ogromnu plisanu igracku,to mi je prvo palo napamet,mozda jeste glupo,sa jedne strane diplomirala(zena) sa druge strane ima sve i svasta,ali voli da gleda crtace itd :D tako da ono mozda bi je to obradovalo(sigurno) jer sve devojke vole to,a posto je ona u sustinu dete to je to ne mozes da omanes :)

P.S slobodno baci neku sliku,da vidimo,mozda drugima bude lakse da ti pomognu :tf:

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

http://www.knjizara.com/knjige/knjiga/119072_Sutra+-+pustolovine+u+svetu+punom+nepoznanica_ISBN:978-86-7436-735-3

Umotaj je u ukrasni papir u samoj knjizari.... i na to jednu predrkanu crvenu

(rozu/belu etc) ruzhu, dodatno dekorisanu, zagarantovani win!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ja sam uvek loš sa tim poklonima ali kontam da ne možeš da pogrešiš sa nekim slatkišom koji gotivi.

tipa, kupiš tonu čokoladica, pazariš lepu kutiju u liliju, staviš čokoladice unutra i poz.

lepo izgleda, nije skupo, samo da ne fejluješ sa izborom slatkiša.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam uvek loš sa tim poklonima ali kontam da ne možeš da pogrešiš sa nekim slatkišom koji gotivi.

tipa, kupiš tonu čokoladica, pazariš lepu kutiju u liliju, staviš čokoladice unutra i poz.

lepo izgleda, nije skupo, samo da ne fejluješ sa izborom slatkiša.

adore, veće pakovanje ono fensi, izaberi sam, nema promašaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

0000477_250.jpeg

Elegantan, predivno dizajniran vibrator srebrne boje. Neobičnog, luksuznog izgleda s crnom kutijom obloženom satenom.

Praktični mini vibrator s jako izraženim staklenim kuglicama. Svetlucavi, srebrni, luksuzni dizajn ovaj vibrator čini savršenim poklonom koji će oduševiti svaku ženu. Svaka žena će ga želeti imati u svojoj torbici. Najpotpuniji užitak uz korišćenje lubrikanata.

Dužina: 13 cm

Širina: 2.5 cm

cena: 3000 RSD 1790 RSD

0000685_250.jpg

100 % silikonski analni dildo, prelepog dizajna, jednostavan za upotrebu. Njegova ergonomičnost omogućiće Vam nezaboravne trenutke, i stoprocentni užitak. Lak za održavanje.

Dužina: 12 cm

Širina: 2,5 cm

cena: 1390 RSD 790 RSD

megasol_bodyglide_vanilla.jpg

Bodyglide Vanila Lubrikant 100ml

Odlican nemacki lubrikant na bazi vode sa ukusom vanile. Bezbedan za oralnu upotrebu ili sa vasim igrackama i kondomima.

cena: 890 RSD

1790

+790

+890

ukupno: 3470 RSD < 3600 RSD

mission accomplished ! :tf:

Link to comment
Share on other sites

E, nasao sam ti brale nesto, ali bez zezanja sad. Igrackica, nema pojma da se pogodilo da ona to ima vec, cjena prava sitnica: 2.390 RSD + moras da se isprsis za 6 baterija.

11486.jpg

Leteći Insekt Sa Daljinskom Kontrolom

Dimenzije: 16.5 x 7 x 10.5 cm

Infra crvena veza - tri dužine A, B & C

Dva nivoa podešavanja upravljanja: Početnik i Ekspert

Pravci upravljanja: Gore, Dole, Levo, Desno

Domet upravljanja do 10 metara

Napajanje 6 x AA baterija (ne nalaze se u paketu)

Garancija važi 6 meseci

Moze da iskoristi samo za taj dan, ono drndanja radi, i da pokloni nekoj mladjanoj rodbini, tako da to moze da seta tj leti kroz familiju :)

Ko sto kolega rece, poklonio je bocu Metakse nekome za svadbu, a 4 svadbe kasnije ista boca mu se vratila za njegovu :) Ima neko skoro neprimetno ostecenje na dnu kutije, pa je zapamtio :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...