Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ hajli - hvala pero, siguran sam da ću biti hit! :)

@ shoosh - pa možda, probaću baš, mada ću zapravo pitati babu, valjda zna :) znam da ona prvo maže takve fleke onim seljačkim sapunom pa stavlja u mašinu, kaže pomaže :)

samo ono naše matori

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izgleda jedino ja sa Perom nemam ono moje i njegovo :(

polako, biće vremena od marta [8D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Јбт, пожар у згарди до моје. Ваљда се неки фрижидер запалио, људи уместо да су угасили пожар док је био мали пламен, пустили да гори, док не стигну ватрогасци ил тако неки курац. Комшије се деру: "Људи, гори вам кућа!" Сад су стигли ватрогасци а бабе им са прозора и тераса сугеришу шта и како да раде. Јебени Саут Парк.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti zivot, odlepljivao sam sinoc po amsterdamu kao da sam tinejdzer napaljeni, potrosio sam para koliko sam planirao za bar 3 dana :D

Sad blejim kod ovog ortaka, najbolja mu je gajba ikad, i tako, Poz voz

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

У добро ме подсети да искључим фрижидер следећи пут кад излазим из стана!

одужио сам ти оне плусеве. види да зарадиш још који.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ne postoji nacionalna pripadnost vojvodjanin, ne postoji vojvodjanska kultura, ne postoji vojvodjanska istorija, ne postoji vojvodjanski jezik, etc...

ne bih se složio. naravno da region na kome živi dvadesetak različitih naroda ima svoju kulturnu sliku koja je vrlo jedinstvena i itekako je bitno da se to neguje i ističe svakim povodom. druga je stvar što ovo izjašnjavanje forsira čanak (ili neko sličan) u sklopu svoje borbe da bude kalif umesto kalifa. opasno je to manipulisanje popisom, i o tome dovoljno svedoči koji se satrapi njime bave (zukorlić, halimi, čanak). priča se o tome na UPT-u pa da ne smaramo ovde..

Link to comment
Share on other sites

E Savke si ti sad u Amsterdamu ?

Nisam, u Laidenu sam.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Средио сам собу скроз:)

Сад сте ви у трипу лол па шта, ал ја то нисам урадио више од петнаест година сигурно:)

Бацио сам сигурно између 50 и 100 кила рандом непотребних ствари, нашао сам бога оца трипова, ђачку књижицу, честитку за деветнаести рођендан од неке рибе лол, дваес правних књига, фотке за личну карту (прву:) ), микроскоп који сам имао као клинац, двојнице, неког маторог Тако је говорио Заратустра, тако да сад имам два комада:), неке Астериксе и Стрипотеке, Пенија Хардавеја, Морнинга, Робинсона и Едија Џоунса од по метар и кусур, три пара кљешта, тремоло ручицу, петнес лењира, шестар...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...