Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Управо сам, у пошти у Рузвелтовој, видео најодвратнију шалтерску службеницу икада. Дебела задригла жгадија, са неким ожиљцима по рукама, масна коса везана у реп, са крупном перути. Сачувај Боже. Туга је што има двадесет и нешто година.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ahaha imam sliku u glavi vudua kako sam sedi za okruglim stočićem, na njemu pivo i mala sveća, i onako mrko gleda izvođače i viče ehhhmmmm

ako je Hrvat onaj matori (4-5 banki) on je do jaja. Takođe, ako je Slovenac neki mali mlađi, i on mi je bio dobar kad su bili na Baskeru.

I koji je od naših bio, neki debeli ili Džoni Fazoni?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bio program:

Tadeš Toš (slo): nije došao, bolestan

Domagoj Pintarić (hr): sabio

Marijana Aranđelović (srb): -.-

Perica Jerković (slo/bih): kleš Europe i Bosne, prilično duhovit i opušten :)

Nikola Todoroski (mk): nije došao

Jure Mirko (slo): /facepalm

Neša Bridžis (srb): sabio, zaokružen stendaper, ima i pokrete i glas i inteligentne fazone

Marjan Gorgievski (mk): /facepalm

Srđan Jovanović (srb): dikcija kao u voditelja TV Beograd iz šedes pete, ali ume da baci dobre fazone i imitira do jaja

E sad ne znam da li ti ova imena nešto znače, al guglaj :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Bio sam na stend ap festivalu u domu omladine, prvi je dan pa su nastupali kao profesionalci. Da ne poveruje čovek koja potvrda stereotipa, makedonac i slovenac su baš masno fejlovali (ako je ono smešno kod njih, onda jebo život) kao i neka naša riba koja em izgleda nije najbolje shvatila formu stend apa, em su joj glavne teme bile udaja i stariji muškarac, jebote koja opterećenost, da li te žene razmišljaju o bilo čemu drugom kad prevale 25-6 godina. Naši i hrvat su sabili, naročito Neša Bridžis, koji car.

Sutra su valjda isto ovi afirmisani, a u nedelju amateri.

Ovo je bio program:

Tadeš Toš (slo): nije došao, bolestan

Domagoj Pintarić (hr): sabio

Marijana Aranđelović (srb): -.-

Perica Jerković (slo/bih): kleš Europe i Bosne, prilično duhovit i opušten :)

Nikola Todoroski (mk): nije došao

Jure Mirko (slo): /facepalm

Neša Bridžis (srb): sabio, zaokružen stendaper, ima i pokrete i glas i inteligentne fazone

Marjan Gorgievski (mk): /facepalm

Srđan Jovanović (srb): dikcija kao u voditelja TV Beograd iz šedes pete, ali ume da baci dobre fazone i imitira do jaja

E sad ne znam da li ti ova imena nešto znače, al guglaj :)

kako mi krivo sto ne mogu da banem tamo,bas sam to pikirao u kalendaru...enivej meni je npr. nesa bridzis bas smarac,i gledao sam ga tri puta,i svaki put je imao onaj skech sa kinezima i pederima,koji mi je ultra dosadan,dok npr. ovaj srdjan mi je car,plakao sam od smeha kad sam ga slusao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio na Stendapu jednom tamo dole u Skadarliji, kako god da se zove to mesto, ono je bilo za plakanje, mada bilo je kao veče amatera, priznajem. Nisam išao posle da gledam "profesionalce", baš bih mogao. Koja je priča sa Domom Omladine večeras? Kad počinje, koliko je karta, i tako to?

Link to comment
Share on other sites

Nisam spavao ni 5h, probudiše me ukućani, ne daju čoveku mira da odmori malo! coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Греота што ви што сад први пут гледате 3д нисте гледали Аватара у 3д, оно је стварно трип (какав год вам био филм, 3д је фантастичан).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...