Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako me uzasno boli ruka od ove brunile kako vec,jebem ti zivot...em mi nije curela infuzija kako treba,em mi se ukocila ruka uzasno...

sinoc gledali barsu u trpezariji,i sad dovoljno mi bilo smesno sto su matorani isterali zene koje su htele da gledaju neku sapunicu,ali najveci hajlajt je bio oko 15 do 10 kad je usla neka bakuta,i kao "jel jos traje utakmica?Pa jel ce da traje celu noc?Ima dobar film,RAMBO 3!!!" ahahahahhahahahahahahahahahahahahaah,hteo sam da poginem od smeha,ne mogu da zamislim bakutu koja gleda ramba:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Било је готивно док нисте постовали на тему пенала, одрадили сте ''ахах лол то је зато што је муја босанац па има тврду главу хехе'' убијање смијешноће.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ni meni se ne dopada 3D u filmovima, nekako me smara ...

Bio sam juče na onom standup-u, povučen ovom pričom sa foruma, bilo je stvarno ok, nisu bili loši. Najviše mi se dopao onaj slovenac (eto ti ga sad!) koji je o fudbalu i kupovini u supermarketu pričao.

A danas nešto kao da me lomi dal ću da se razbolim ili ne, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Мораћу и ја да видим тај наш стендап, пошто ми некако не делује наш трип као да је подобан за стендапе, баш ме интересује како то изгледа кад се добро уради.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Лакија и компанију, ал ја сам само зевао не контајући свемир око себе кад је Аватар кренуо са оне две капљице испред зумиране фаце... а онда се одзумирало и мислим да сам ту тек умро на месту. Не говорим о 3д филмовима пер се или о самој пракси гледања 3д програма, али оно је стварно доживљај јебеш ми све, ево сад ми није добро кад евоцирам трип кад је почо филм:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Лакија и компанију, ал ја сам само зевао не контајући свемир око себе кад је Аватар кренуо са оне две капљице испред зумиране фаце... а онда се одзумирало и мислим да сам ту тек умро на месту. Не говорим о 3д филмовима пер се или о самој пракси гледања 3д програма, али оно је стварно доживљај јебеш ми све, ево сад ми није добро кад евоцирам трип кад је почо филм:)

Don't get me wrong i meni je scena sa kapljicom bila "wow" ali onda već pri tri četvrtine filma sam bio na fazon "brate, kad će ovo da se završi". Ne znam, jednostavno mi ne prija 3D, niti kao igre, niti u filmovima.

Мораћу и ја да видим тај наш стендап, пошто ми некако не делује наш трип као да је подобан за стендапе, баш ме интересује како то изгледа кад се добро уради.

Ne znam, meni stend ap deluje primenjivo svugde, samo uzimaš situacije iz života i karikiraš ih, kao RL stripovi na primer :) I potrebno je naravno da imaš "štofa" i to je to.

Link to comment
Share on other sites

400 din, 1000 za sva tri dana ali pošto je ostao samo današnji dan, onda 400. Ali danas je takmičenje amatera, pa ako odeš spremi se na gomile fejlova. Ja kad sam bio baš nije bilo prijatno za gledanje i slušanje.

Osim ako ne pitaš koliko para zarađuju, to ne bih znao :))

Link to comment
Share on other sites

kako me uzasno boli ruka od ove brunile kako vec,jebem ti zivot...em mi nije curela infuzija kako treba,em mi se ukocila ruka uzasno...

Ja kad sam ležao u bolnci, pustio sam da bude brunila u ruci samo za anesteziju i infuziju posle operacije, posle su mi sva ostala sranja davali u venu, jer od one brunile mi se tolko upali i naduje ceo zglob da to nije normalno. Kad mi daju u venu bar su one sestre bile fine prema meni ([daki] kad sam mnogo lep[/daki] ) , pa bukvalno nisam osetio ni jednu injekciju koju su mi dali,a davali su mi dva puta dnevno neke antibiotike u venu jedno 4 dana posle operacije.

edit/

Nego, verovatno ste čuli za film ''pod jugoslovenskim nebom'' naš film iz 1934, ja ga iskreno nikad pre nisam gledao i bezveze sam ga odgledao danas kad sam ustao i ono što me je stvarno oduševilo jeste jedna od stvarno retkih prilika da se čuje Kralj Aleksandar kako govori, što je za mene sjajan osećaj jer je u pitanju jedna tako značajna srpska ličnost koja živela u vremenu kada su tonski zapisi kod nas bili porpilično retki. Tako da koga zanima da čuje autentični glas Kralja Aleksandra, neka pusti klip na linku dole od tačno 18 minuta i slušaće Kralja Acu.

http://www.youtube.com/watch?v=8mh-wx2JF9c

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bio program:

Tadeš Toš (slo): nije došao, bolestan

Domagoj Pintarić (hr): sabio

Marijana Aranđelović (srb): -.-

Perica Jerković (slo/bih): kleš Europe i Bosne, prilično duhovit i opušten :)

Nikola Todoroski (mk): nije došao

Jure Mirko (slo): /facepalm

Neša Bridžis (srb): sabio, zaokružen stendaper, ima i pokrete i glas i inteligentne fazone

Marjan Gorgievski (mk): /facepalm

Srđan Jovanović (srb): dikcija kao u voditelja TV Beograd iz šedes pete, ali ume da baci dobre fazone i imitira do jaja

E sad ne znam da li ti ova imena nešto znače, al guglaj :)

ove koje sam ja gledao, a koji sabijaju (Pеđa Bajović, Tin Vodopivec, Srđan Dinčić, Nikola Silić) su bili juče na ovom festivalu, tako da si otišao na pogrešno veče [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da je neki Francuz naucio dobar srpski, a ne da je srpski covek u pitanju.

Ako je u pitanju sumnja, ovo jeste Kralj Aleksandar, što je potvrdjeno odavno, ovo je jedini tonski zapis njegovog govora.

Ako je, pak, kritika , zašto? Zato što nema ''pravilan'' akcenat, tj onaj što se danas smatra pravilnim?

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...