Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel moze neko da mi kaze gde se nalazi neki sud u uzem centru u kome mogu da overim potpis ? Koliko znam, ne moze u svakom sudu da se odradi overa potpisa, a ne bih da gubim vreme setajuci se od jednog do drugog.

Evo ovde sam nasao neku listu sudova, ali mi je nelogicno da samo 5 sudova to mogu da odrade ?

http://prvisud.rs/2011-01-24-12-13-14/overa-dokumenata.html

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

baba, baba, jel ima nesto slatko ze jelo...ima sine, sladak kupus HEEEE

jel si u klinicnkom na orl i mfh, koje odeljenje?

pa tu sam,ali ne u onoj roze zgradi,nego tamo gde je hitna orl sluzba,pa na drugom spratu lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Strašno je vreme došlo, kad kažeš u sebi Sloba je bio bolji i onda se setiš svih užasa koji su se tad dešavali. I onda shvatiš koliko je užasavajuće vreme u kom živiš. Radiš, uskoro diplomiraš, imaš dodante prihode i jedva spajaš kraj sa krajem. Još kad se osvrneš na okruženje i "kulturni život" dođe ti samo da se obesiš... Ili obesiš nekog... Ili više njih.

I need a voice to let myself, to let myself go free!

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

samo da vas obavestim da smo imali sardine za veceru.Tacnije konzervu istih.I da,vecera je u pola 6 bila.Koje razocarenje nakon jucerasnjih makarona!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Biće pametniji od fosfora, a možda krene i da stavlja razmake posle interpunkcije!

Never!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...