Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

COKO KRALJU DESKTOPA!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ah...budite se sve kasnije...

Skuvam kafu i napunim solju do vrha i stavim je na mali stocic...i taman kad sam hteo da je uzmem nogom udarim u stocic i umesto prve jutarnje kafe dobijem prvo jutarnje ciscenje.....fuuuuuufufufufuufuu

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ah...budite se sve kasnije...

Skuvam kafu i napunim solju do vrha i stavim je na mali stocic...i taman kad sam hteo da je uzmem nogom udarim u stocic i umesto prve jutarnje kafe dobijem prvo jutarnje ciscenje.....fuuuuuufufufufuufuu

ehehehehehehhihihihiih

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napišem da sam platio danas u prodavnici pola litre jogurta 70 dinara i da mi nije jasno kakva je to cena, ali sam onda skapirao da bi se verovatno pojavio draško i napisao "ne brini lale, biće još gore!" pa sam onda odlučio da neću to da napišem, iako jesam!

I sad sam tek skapirao da je u nedelju ova parada ponosa, pa moram da vidim kako da rerutiram kretanje gradom pošto će tamo oko mene sigurno biti sve zatvoreno.

I jutros sam izvadio neku košulju belu da obučem, a ona požutela :( a nisam je niti jednom obukao, da stvar bude još gora. Sad ne znam ni dal' postoji način da se to "izvuče", kapiram da ne.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napišem da sam platio danas u prodavnici pola litre jogurta 70 dinara i da mi nije jasno kakva je to cena, ali sam onda skapirao da bi se verovatno pojavio draško i napisao "ne brini lale, biće još gore!" pa sam onda odlučio da neću to da napišem, iako jesam!

I sad sam tek skapirao da je u nedelju ova parada ponosa, pa moram da vidim kako da rerutiram kretanje gradom pošto će tamo oko mene sigurno biti sve zatvoreno.

I jutros sam izvadio neku košulju belu da obučem, a ona požutela :( a nisam je niti jednom obukao, da stvar bude još gora. Sad ne znam ni dal' postoji način da se to "izvuče", kapiram da ne.

žuto je in sad lacky, furaj tožu samo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napišem da sam platio danas u prodavnici pola litre jogurta 70 dinara i da mi nije jasno kakva je to cena, ali sam onda skapirao da bi se verovatno pojavio draško i napisao "ne brini lale, biće još gore!" pa sam onda odlučio da neću to da napišem, iako jesam!

I sad sam tek skapirao da je u nedelju ova parada ponosa, pa moram da vidim kako da rerutiram kretanje gradom pošto će tamo oko mene sigurno biti sve zatvoreno.

I jutros sam izvadio neku košulju belu da obučem, a ona požutela :( a nisam je niti jednom obukao, da stvar bude još gora. Sad ne znam ni dal' postoji način da se to "izvuče", kapiram da ne.

varikina?

fml

Link to comment
Share on other sites

ugalj mrzim da unosim. cepanje drva, unosenje nebitno sve moze, ali ugalj no no :)

posle par nedelja napokon ne moram u pola 7 da ustanem na posao :) izdrzacu valjda jos par dana rada dok ne pocne godina na faksu!

vikend je blizu ! \o/

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pa kad omladina nece da ustupi svoje mesto, mora covek nekako da se snadje

Ма јок, ушао на Каленићу, бус био полупразан. :)

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...