Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ima Maxi Exclusive neki izbor tih tompusa/cigara itd, znam sigurno onaj na Cvetnom trgu. Potencijalno ima i onaj u Delti ili tako nešto, ako ti još uvek treba pomoć oko toga.

A "profi" prodavnica ima na mestu gde je pre 20 godina bio Orač, kad kreneš Bulevarom JNA na gore pa prvi ćošak levo.

Pod uslovom da ne mora na NBGD-u da bude.

Link to comment
Share on other sites

bio sam na zurki sinoc skromna proslava povodom rodjendana svirao fatboy slim

puno batica vrste nisam ginekolog al' mogu da pogledam sa brojanicama tipa katolicka igraju metodom nevidljiva lopta i imaginarni dzak

stankela i ja gledamo kadar nevera

arena ljudi bez, a norman cook vozi energicno samba de dja ne nananaa,onako komercijalno ali da bude kul

naci zali boze para za nastup sata dva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Juče sam onako preumoran (nisam spavao prethodne noći) ceo dan pijančio posle ispita i naravno kad sam seo u bus da idem u dom standarno sam zaspao i budim se u 75ci, a ono opet sam na zelenom vencu, ko zna koliko li je krugova obrnuo onaj bus icon_smile_big.gif

Sad par dana odmora u Jagodini, a onda pravac Amsterdam u sredu \o/ \o/

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hahah, jebote gledam sad koji modul da izaberem za 4. godinu i vidim da su uveli novi - Modul Ruske Studije :D

Predmeti:

Руски језик, Руска цивилизација 11-17. век , Руска империја 18-19. век , Руски 20. век: друштво и политика, Савремена Русија: политика, дипломатија, економија

Rusofili na mom faksu su verovatno spontano svršili kad su videli ovaj modul :D

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, bilo bi dobro kad bi zalazio bar malo u okvire fakulteta.

Upisao sam faks pun elana, a završavam ga navrat nanos kao prosečni polu-priučeni student, tj kao 90% ljudi što studira čisto da završi faks. :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebote napio se ko car i biciklom vraćam ortakinju kući i neki psi se odjedared okomiše na nas i meni opušteno al ona se usrala i trese se, i meni krivuda guvernal zbog njenog drhtanja i pregazio sam jednog od tih kerova što su lajali na nas i sad mi smor zbog toga :(

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...