Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvini nikita nisam te prepoznao.

Dobro je pa si skapirao poentu, niko ovde ne gleda njen personaliti na slici sem tebe. To sto ti ne mozes da razdvojis ta dva je tvoj problem uzrokovan odrastanjem u srbiji gde ti je ponasanje takvih riba razvilo gadjenje. Niti je srbija svet niti su sve kvarcovane silikonske ribe takve kakvim ih ti zamisljas.

Nema poente ova diskusija jer se fizicka lepota odnosi samo na vizuelno i te kategorije po kojima je ona tebi "ogavna" ne postoje kod odredjivanja fizicke lepote. Mozes pricati da je retard do mile volje ali ne mozes reci da je ruzna zato sto je sponzorusa.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mozes pricati da je retard do mile volje ali ne mozes reci da je ruzna zato sto je sponzorusa.

А је л' може да се каже за њу да је ружна, ако је по нечијем укусу ружна, била спонзоруша или не?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ima u tom serijalu još jedna slika s njom, sedi u separeu, a oko nje pet likova koji prose za malo vaginalnog sekreta. na tu sam lolnuo

388882_10150456350432633_271604212632_8988276_1091826292_n.jpg

koja scena iz savane jbt

"WHERE CAN I FIND ECHEYAKEE OMG LOL"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

U lošu raspravu ulaziš, dobri moj, meni se neukusni silikoni, kvarcovanje zarad splavarenja, mahanje pičkom ispred nosa i slični maniri koje "dotična gospođica" sigurno poseduje jako gade. Izvini, ali meni je to gadan turnoff. Ili nemam prava da je nazovem imenom koje joj priliči zbog tih atributa?

edit

Upravo si odgovorio, splavaruša - ogavna, silikonjara.

I na sve to gore napises da bi je jebo iz perioda kad je bila misica a sada ne.

Jel tamniji ten znaci da je poruznela? Jel vece sise znaci da je poruznela?

Ja kad je neka riba lepa ali se meni ne svidja (retko kad ribin fazon moze da utice na to jer gledam iza toga) kazem nije moj tip, ne govorim da je ogavna. Tebi se ne svidja fazon izgleda koji ona voli da fura i zato govoris da je ogavna. Riba je lepa ili nije nevezano za fazon, one ribe koje si linkovao da karikiras su ruzne i bez tog kvarcovanja i silikona pa im isti nista ne pomazu.

Ponasas se kao oni klasicni retardi koji ne mogu da provale da je riba lepa ako se ne nasminka u fulu, samo si ti u kontra stranu otisao.

"WHERE CAN I FIND ECHEYAKEE OMG LOL"

Ovo nije esheyake, ovo je humar, vidis da je crna.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Нисам мислио на ''бивање'' као ајмо сладолед, мислио сам и на прцање онли:) У преводу, не бих се цимо с њима уопште:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Serete mnogo - svuda po forumu nejebica vlada, ali zato da opalite ovu ribetinu nema shanse, how yes no :tf:

хајде јебачи пробирачи, запљуните Десницу и удри!

niste pogodili poentu,a ona je da mi se gadi,ali naravno da bih je jebao,kao sto bih jebao i vas,i to bez perike

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Па не можеш да очекујеш да ти она само седне на питона, лол.

Oh wait...

''цимо'' as in ''имао нешто сехуално and/or романтишен'' :)

Što ne, pa slikar je i ćelav je :D

Тај неки рад, мада за праве жене из авантуристичких филмова, сликар и није баш готиван трејт. Док је за клинке плус хиљаду.

hm, not necessarily a bad trade off!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ko je pricao o privlacenju? U tome gresis, niko je ovde ne bi zenio osim mozda nikite ace i tako tih.

Ne bih je ženio već samo prco

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Crni ča-ča sabio!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...