Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jovana i dunja

"U sustini neprivlacna" se odnosi samo na vanseksualne aktivnosti gde sa njom ne bi blejali itd itd.

"Zato sto misle da treba" wtf? Da mi igramo basket sa najboljom loptom koju neko donese na teren zato sto se tripujemo da tako treba, a ne zato sto je gotivnija za igru.

Nije mi uopste jasno ovo "nije bitno kako izgleda sve dok je dobra riba"? Vraticemo se na primer sa loptom, mozda ja necu kupiti spalding jer izrabljuju jadne filipince ali cu igrati sa spaldingom pre nego sa tigrom kad je neko donese na basket.

Uvodjenje dodatnih kategorija apsolutno ne menja nista. Bitno je dal se dobro ili lose jebe? To sa slike ne znamo i nije ni bitno, stvari koje ne znamo sa slike mozemo prepustiti masti jer nije ovo ovde sajt za online dejtovanje (lol mozda i jeste) pa da gledamo realne prednosti i mane konkurentkinja niti bi na nekom takvom sajtu to bilo istaknuto, a jos manje bi bilo realno jer je subkejtivna stvar u pitanju.

mohi 1 žene rura 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

udaje se jelena zezelj za manuela ahahah jebote dan zalosti.

dunja i jovana, pa i vi se lozite sta znam na dzared letoa jer tako treba, sta sad!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mozda ja necu kupiti spalding jer izrabljuju jadne filipince ali cu igrati sa spaldingom pre nego sa tigrom kad je neko donese na basket.

Тај фазон. Нико не говори о куповини спалдинг лопте нити о ванбаскетним карактеристикама исте.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ceo RUR stoji iza Mohija! Boze da li sam upravo video sve i da li dolazi kraj sveta!?

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

dunja ne brini se,naci ces decka na ruru,ne moras da budes ljubomorna na Tijanu :tf:

Pa naravno da hoću, za Acu ... :P

@topic

nemam pojma zašto sam se upuštala u ovu diskusiju, i ja se ložim na masu likova koje nikad ne bih upoznala ni sa kim ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

' date='07 January 2012 - 04:20' timestamp='1325906431' post='1832679']

Ovakve spike nije bilo davno, kakva lavina. Go on. :) MOAR!

Lui, daj Sandricine slike!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...