Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dis.

žene se uglavnom ponašaju tako kako se ponašaju jer su ih muškarci navikli. banalan primer, prosečna riba izađe na splav, naleti na dakija koji će da joj kupi šampanjac, kresne je to veče i tu se završi priča. od tog trenutka ta ista prosečna riba koju bi moglo da prska masa prosečnih (ili čak boljih) muškaraca više neće ni da priča sa njima jer je istripovala da je viša klasa i dama zbog jednog skupog pića ili vožnje gajbi u dobrim kolima.

pa ako moze da nastavi da dobija to sto dobija, zadto da ne. sto bi bila sa dakijem koji ide busom umesto sampanjac separe dakija kad joj to vise prija, a moze da bira sa kojim ce.

neke druge, kojima dakiji nece platiti pice nek se jebu sa tim drugim likovima.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Даки јебе на паре.

:)

neko ulozio u biceps, neko u glavu, ja u biznis i sad svako jebe na svoj nacin!

btw, kad dodje do jebanja, boli me kurac na koji nacin doje do njega, sve dok su muda prazna.

kad dodje do zene, imacu tries god i necu jos da razmisljan o tone.

dosta typosa, pisen s tela

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

neko ulozio u biceps, neko u glavu, cale u biznis i sad svako jebe na svoj nacin!

btw, kad dodje do jebanja, boli me kurac na koji nacin doje do njega, sve dok su muda prazna.

kad dodje do zene, imacu tries god i necu jos da razmisljan o tone.

dosta typosa, pisen s tela

pozz

Link to comment
Share on other sites

mene ugrozava jer navikava takve ribe na sapmanjac i kavijar, pa im onda ja ne mogu nista.

dobro, nije direktno. ali ugrozen sam.

A ti kao jebeš takve ribe :tf:

Sent from my HTC Runnymede using Tapatalk

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Daki fura ljubav na zapadnjacki nacin. Dozvolite da objasnim manje iskusnim, mladjim clanovima foruma u vise slika, posto jedna ne kazuje celu pricu.

step 1. mladjani daki rokne ex (ili masu alkohola, sta god mu pomuti pamet.

4828451.jpg

step 2. dok mu se mozak polako topi u talasima, sasvim spontano upoznaje damu na ulici

married-crime-prostitution-prostitute_156142.jpg

step 3. dok je razvaljuje u svom stanu(il autu), evo sta mozak vidi dok ex peakuje

prostitute.jpg

step 4. dakicu budi rapavi glas sutradan oko 2pm "di su moji novci?"

pb_070614_prostitution_holcombe.photoblog900.jpg

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

mene ugrozava jer navikava takve ribe na sapmanjac i kavijar, pa im onda ja ne mogu nista.

dobro, nije direktno. ali ugrozen sam.

Pre 500, 1000, 2000 godina, jel bi se ribe pre prcale sa tipom iz udzerice ili sa vitezom, plemicem,...? To je priroda i nema mnogo proseravanja oko toga. Mozes ili da kukas ili da preduzmes nesto povodom toga.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

Удале би се за племића, а прцале би се са сиромашним коњушарем који прца ко змај и има кару ко коњ!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...