Jump to content

Zemaljski dani jednog heklera


Recommended Posts

Prema rečima predstavnika opštine Novi Beograd Miloša Heklerović, na novobeogradskoj obali predlog je dalo 5.800 građana, a podaci o najčešćem imenu za most se još uvek obrađuju.

Cela vest na http://www.mondo.rs/s214855/Info/Hronika_i_Drustvo/Mostu_preko_Ade_kumuje_Komisija.html

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao]

добро нису заменили једно друго слово.

:)

МИШИЦЕ ИЛИ НЕНАДОВ МОСТ ИЛИ ЗОРАНОВ ТРЕЋЕ НЕМА!!!!

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Што глупљи назив то боље. Поред горе наведених, на пример "Европски мост", која би то спрдња била : )

[roflmao]

иначе сам решио да користим придев "европски" за све оно за шта би се иначе користило: кул, до јаја, екстра, врх, искусно, мега, ултрамегагига, мајка мара итд...

нпр:

баш сам се европски напио синоћ.

или

како ћу само европски да је појебем.

или

кола су толико европска да ми сви завиде.

или

какви европски ћевапи - растурио сам се.

ето.

:)

МИШИЦЕ ЗНАШ ДА ИМАШ ЏЕЈЛФРИ КАРТУ КОД НАС БОЛЕ ТЕ КУРАЦ!!!!

:*

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ako nazovu most po đikiju ili nenadu, kod mene vala nema!

Za saobraćaj bi trebalo da bude pušten 15. decembra ove godine, dok bi sve pristupne saobraćajnice trebalo da budu završene tokom 2013. godine.

i za ovo nekom da leti glava!

Link to comment
Share on other sites

Edit : bacio sam oneliner, a to nije lepo. Mada ne znam sta da kazem

Evo ako ce nekom biti lakse, pogledajte na jutjubu nadrogiranu olju crnogorac kako se guzi, a ima i koke na stolu!

http://www.youtube.com/watch?v=QPdg9c5Int8

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Кад се већ овако даје име и кад се размишља, боље је дати неко ''лијепо'' име него по неком или по нечему. Зато је Газела кул име, иако код нас буди негативне трипове дугогодишњим флешовањем са гужвама:) Тако да ми је она харфа океј фазон.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

haha ali ciletov troll na fejzbuku

Milic Joksimovic ‎- "gde si?"

- "na zoranovom"

xD

А ово је депласиран фазон, па јеботе јел смо на Бранковом сваки дан... Да је фазон о неадекватности Зорана пер се, а не синтагме за име моста па ајде, овако је само фејл у перцепцији:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

МИШИЦЕ ЗНАШ ДА ИМАШ ЏЕЈЛФРИ КАРТУ КОД НАС БОЛЕ ТЕ КУРАЦ!!!!

Jako mi je drago da sam bezbedan :) Problem je samo što nešto nemam baš tolika pribojavanja od "vas" :)))

i za ovo nekom da leti glava!

? Mislim treba imati u vidu da pristupne saobraćajnice nisu baš samo silazak i ulazak na most, već nešto što će dramatično izmeniti saobraćaj u celom gradu. Pristupne saobraćajnice sa novobeograske strane će biti gotove na proleće 2012, za petlju Radnička će trebati bar još oko godinu dana, a onda i sami tramvaji moraju da se spoje na most. U suštini to je onda taj realan period do 2013. kad će sve biti završeno, sam most za drumski saobraćaj će biti sasvim funkcionalan 15. decembra, s tim da sa Novog Beograda se uključuješ samo iz Jurija Gagarina, a sa Čukarice iz Radničke i sa petlje Careva ćuprija. Kasnije će to izgledati još mnogo razgranatije, evo samo slika kako će izgledati petlja Radnička kad bude završena.

20482776464e42711f24edb474422429_orig.jpg

Što se samog imena mosta tiče mislim da je najbolji predlog koji sam ja video (nisam pogledao sve zanimljive), čovek koji je dao i crtež i ne znam šta i predložio da se most zove po Diku Martiju (onom što je nešto otkrio onu aferu oko trgovine organima i sl). E sad pošto je taj čovek tako bio hrabar i to predlog je da se most zove "Smeli Dik". Oni koji ovo pročitaju na engleskom će shvatiti zašto sam pao na patos od smeha :)

Inače pisali su ljudi i pesme i svašta, a Novak Đoković je tipa 5-6 na listi predloga, pritom prvi koji je živ :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

? Mislim treba imati u vidu da pristupne saobraćajnice nisu baš samo silazak i ulazak na most, već nešto što će dramatično izmeniti saobraćaj u celom gradu. Pristupne saobraćajnice sa novobeograske strane će biti gotove na proleće 2012, za petlju Radnička će trebati bar još oko godinu dana, a onda i sami tramvaji moraju da se spoje na most.

pa recimo, umesto da je most građen optimalnim tempom, građen je tako da može da se otvori pred izbore, a onda još dve godine da čekamo dok ne postane u potpunosti utilizovan. inače, u pravu si što se ne plašiš draškovih, jebi ga, đilas je popularan do jaja i uz ovaj most i par drugih stvari ima da oderete u beogradu.

nego, je l imaš neke inside informacije, zašto ne pale klime u autobusima? ja kontam da štede gorivo pa da na kraju smene pretaču i prodaju, al mi nije jasno zašto se tome ne stane na put, kad bi se time došlo do glasova...

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago da sam bezbedan :) Problem je samo što nešto nemam baš tolika pribojavanja od "vas" :)))

нисам рекао да си безбедан, већ само да имаш картицу, а да ли ћеш стићи до чекпоинта са њом, зависи од много непредвидивих фактора...

:)

Mislim treba imati u vidu da pristupne saobraćajnice nisu baš samo silazak i ulazak na most,

блаблабла

цео овај пројекат је СКАНДАЛОЗАН, пре свега због ПЉАЧКЕ у вези са ЊЕГА.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e kad ce 11 april unutrasnji zenba

Krenuće radovi za koji mesec, ali će biti gotovo tek na proleće, nešto su bili zeznuli projekat pa se oteglo.

nego, je l imaš neke inside informacije, zašto ne pale klime u autobusima? ja kontam da štede gorivo pa da na kraju smene pretaču i prodaju, al mi nije jasno zašto se tome ne stane na put, kad bi se time došlo do glasova...

Ne znam, GSP je generalno velika enigma od preduzeća, tako da takve detalje baš i ne mogu da dobijem, znam da sve nešto pokušavaju da ih uteraju u red.

Inače evo i rezultata šta su ljudi "glasali" na mostu za ime s obe strane zbirno:

IME MOSTA Broj predloga

Most na Adi 3341

Harfa 1038

Patrijarh Pavle 813

Zoran Đinđić 611

Novak Đoković 541

Beogradski most 377

Đilasov most 365

Nikola Tesla 376

Lepeza 379

Žirafa 382

Draža Mihajlović 251

Ivo Andrić 198

Nenad Bogdanović 150

Razno 4952

UKUPNO 13774

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

? Mislim treba imati u vidu da pristupne saobraćajnice nisu baš samo silazak i ulazak na most, već nešto što će dramatično izmeniti saobraćaj u celom gradu. Pristupne saobraćajnice sa novobeograske strane će biti gotove na proleće 2012, za petlju Radnička će trebati bar još oko godinu dana, a onda i sami tramvaji moraju da se spoje na most. U suštini to je onda taj realan period do 2013. kad će sve biti završeno, sam most za drumski saobraćaj će biti sasvim funkcionalan 15. decembra, s tim da sa Novog Beograda se uključuješ samo iz Jurija Gagarina, a sa Čukarice iz Radničke i sa petlje Careva ćuprija. Kasnije će to izgledati još mnogo razgranatije, evo samo slika kako će izgledati petlja Radnička kad bude završena.

Predstojeci izbori, naravno, nikakve veze sa tim rokovima nemaju? A po Beobuildu se prica da je grad dao dodatnih 30 miliona evra, para poreskih obveznika, da se radovi ubrzaju kako bi most bio poluspreman za Djilasovu kampanju.

Sta bi sa spanskim tramvajima na kraju, jel su stigle nove osovine?

Link to comment
Share on other sites

Што глупљи назив то боље. Поред горе наведених, на пример "Европски мост", која би то спрдња била : )

U Novom Sadu postoji od pre par godina "bulevar EVROPE". Kada vozim bajs, svratim i do njega, malo da mi se vrati snaga, da osetim tu EVROPSKU energiju, da me EVROPSKO sunce obasja, pa se onda tako isceljen vratim nazad na "obične" bulevare i mučenje po srpskom suncu, običnom. Grade se trenutno i neke zgrade tu, mislim da ću da rezervišem jedan stan tu uskoro i tako uđem u EVROPU pre svih!

Što se tiče predloga za naziv mosta, svi su mi nekako lol, sem to "Most na Adi", a najgori predlog ubedljivo je Novak Đoković, slažem se sa drugom stankom u potpunosti. A i Dražin most mi je isto lol... naravno, Zoranov i Nenadov ne moram ni da komentarišem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...