Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne razumem reakciju? Babylon 5 je mozda samo za dlaku ispod DS9, jedva sam odlucio koja mi je bolja. Retka serija u kojoj su prvo napisali scenario za 5 sezona pa je onda snimali. Malo je uvod spor, jer se postavlja temelj za jedan veliki story arc koji traje celu seriju, ali stvarno serija oduva sa nogu na glavnom zapletu. Jedina mana je manji budzet od DS9, ali ako to prevazidjes, sasvim moguce da ce ti biti i bolja, ljudi su uglavnom podeljenih misljenja oko toga. Svakako treba da je pogledas, premisa je slicna, stanica u dubokom svemiru.

Osim TNG filmova, nisam nesto preterani fan Pikarda i ekipe (osim Worfa i Data-a, a Worf kasnije predje u DS9), Sisko mi je uvek bio gotivniji i cela prica DS9 je mnogo ozbiljnija i mracnija. TNG je dosta razvodnjen filler epizodama. Enterprise je tu najslabiji po svemu (ne znam cak ni kako se zove kapetan), dok je Voyager ok u sustini.

Basically:

1. Deep Space 9

2. Voyager

3. The Next Generation

4. Enterprise

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Ma samo imitiram Šeldona :)

Slažem se za TNG, gledao sam redom prvu sezonu i nešto malo druge, i baš su masno smarali pa rekoh fak dis šit. Onda sam samo čitao lore pa kad spomenu neku epizodu da se nešto bitno desilo (tipa prvo pojavljivanje Borgova, ili kad asimiluju Pikarda), onda skidam samo te pojedinačne epizode.

Link to comment
Share on other sites

@prota_

ne znam koji paket konkretno imas? ...ako ti je istekao ugovor, imas sad neke povoljne da potpises, mene su zvali i nudili ugovor na 2 dine, 1800din, 6mb/1mb, dvoumim se, ali videcu ovih dana...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

cemu sluzi ventilator btw? mene to nikad nije uspelo da rashladi samo me bolela glava :/ Cini mi se da je dobra varijanta jedino kad u jednoj sobi imas klimu da ventilator baca vazduh "iza coska" u drugu.

Opa, Kruko pisao za Svet kompjutera posle 15 godina :) strane 54-55!

nisam znao da je krule ikada pisao za SK :) a imam sve brojeve npr 1997-2005 :) o cemu je pisao / pise sad?

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Čemu služi ventilator? ČEMU SLUŽI VENTILATOR? Ima više funkcija nego švajcarski nož!

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234920269

Šalu na stranu, meni je super noću kad je baš vruće, na swingu kad radi, na dvojci recimo, i onako lagano šeta levo-desno i hladi u talasima, taman koliko treba da mogu da spavam, bez njega bi bio pak'o.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...