Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja imam ortaka koji pošalje do 1600 poruka mesečno, ali to je već patološki slučaj, ono, minimum 20 poruka dnevno "ja tebe volim, ti si moj svet" sa devojčicom

čestitamo mu svaki prvi u mesecu kao "dan sa novih 1600 poruka" :D

drugar idiot 4k minuta 1-2k poruka i jos na racun dobije 4k+ da plati,jedino megabajte ne iskoristi,vrhunac papucarstva

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

od srede krece ucenje za pravosudni :D

причуваћу остатке остатака твог живота до ВАСКРСЕНИЈА.

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Гледам две мушице, шта ли су већ (премале за муве, превелике за мушице), како се паре на зиду. Женка стоји непомична а мужјак (ваљда сам им погодио улоге) наскочи на њу, блеји пар секунди, па прошета, онда опет тако. Па су били у фазону раздвојени и блејали тако обоје, па женка пришла, опет мужјак наскочио и тако у круг.

Занимљив ми је живот.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

A koji si telefon uzeo?

Uz ovu promociju ne moze fon, dobicu neki sa pre paid brojem, kao na poklon lol

mislim i ne treba mi fon, mnogo bolja varijanta je ovo nego onaj prva droid paket

Konacno sam reshio i taj vishegodishnji problem loshih paketa

MOVING ON

Link to comment
Share on other sites

Dragi rure,

Juce sam grdno zgresio. Dobio sam kao poklon kucnu pekaru, i krenuo sam da nadjem koji recept. Uzasni i perverzini putevi interneta su me naveli na forum ana.rs.

Avaj umesto da odmah napustim to leglo greha, poroka i niskog IQ-a, dopustio sam da me vrag zavede.

Citao sam uzasne tekstove, skupljao recepte da pravim hleb (jos samo da kupim i cekic veliki pa da me zena nalupa preko hleba po glavi), vidjao sam tamo i muškijeh što snishodljivo i ljubazno pričaju sa onim ženetinama - siguran sam da su to najobičniji mužoležnici.

Sve sam duble tonuo u taj ogavni php talog perverzija i zla kao i neizmernog niskoumlja ("Nije mi jasan ovaj recept za dzem od pomorandzi da li da ogulim pomorandze ili se stavlja zajedno sa korom za dzem"), osjećajući kako me vrag sve više prožima.

No ipak moje dijete me je spasilo vražijih ponora jer se opoganio pa sam morao da ga pročistim.

Kako da se očistim od zla? Koje duhovne i mentalne vježbe da praktikujem da bih isprao poganost iz sebe?

P.S batalio sam recepte izdivljao po osecaju sa pekarom, dobio sam najjaci lebac sto sam ikad jeo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dete moje, pročistićeš svoju dušu tako što pročitaš jedan ramijev i dva draškova posta na UPT, a nakon toga napiši nešto na ćomijevom topiku čime ćeš mu objasniti da bez starca ipak nema udarca. nakon toga tvoja duša biće ponovo čista; telo si već pročistio hlebom nasušnim.

Link to comment
Share on other sites

I na kraju ce otac Kjoot da te celiva i procisti ti digestivno-probavni, koji pre toga moras urediti, kao sto cine pametne gospe .

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile in London

article-2023874-0D5B54EE00000578-384_964x1091.jpg

article-2023874-0D5B42D200000578-41_964x532.jpg

article-2023554-0D5B368300000578-695_964x590.jpg

article-2023874-0D5B442A00000578-394_964x647.jpg

article-2023874-0D5B233A00000578-481_470x497.jpg

article-2023874-0D5B22A500000578-842_472x498.jpg

article-2023554-0D5B014B00000578-451_964x638.jpg

article-2023874-0D5AFB3E00000578-399_964x640.jpg

article-2023554-0D5B129E00000578-206_964x507.jpg

article-2023554-0D5B05C800000578-434_964x482.jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moraće Ivica da im pošalje neke savetnike na razmenu iskustava :tf:

In other news, rođen sam u dupetu od grada, u koji da bi ti poslali izvod i državljanstvo moraš da pošalješ uplatnice snail mailom a to uredno piše na web strani opštine, trolovski nazvanoj, "virtuelni matičar grada Kraljeva" :tf: Also, da regulišete dokumentaciju za jedno dete vam treba njegova težina u celulozi na papiru standardne gramaže :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam obišao čitav grad uzduž i popreko.

Srećom na kraju stigoh do hq taman kad je počela ova užasna kiša da pada.

Bio sam u servisu za Samsung, gde su liku pre mene IZGUBILI TELEFON U SERVISU i tražili su ga BUKVALNO 30 minuta.

Onda su našli, i deluje da mu fontele radi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...