Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koliko god se trudim da vodim trezan živiot, toliko više shvatam da mi je milion puta lepše kad uhvatim seriju da se par dana nacirkam, ne mora puno, dovaljno je da sednem sa prijateljima i po 5-6 piva da popijemo, ja sam već u raju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hahah ... dobro jutro :)

Odlični ovi postovi na ovoj i delimično prethodnoj strani :)

Kod mene se pre neki dan pojavio bajko na vratima i doneo svoj CV za posao ... ispostavilo se da je preko 988 dobio pogrešnu adresu za taj broj telefona kojeg je tražio, i oni ga poslali kod mene ... trip :)

edit: I evo da prati noooooooo.com

http://www.yeeeeeeeeeeeeeees.com/

Link to comment
Share on other sites

i kakav mu je CV ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno razmisljam da udarim ban na vops,samo ne znam kako:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e nije mu neki CV Pero, šta da ti kažem :)

Mislim, da se razumemo, nije ni ono "bio sam ratni izveštač sad bih bio odličan za poziciju prodavca" ali nije ni neki "evo tebi odma' pos'o".

Bio sam na kafi sa Dragančetom, sa tim čovekom uvek pregršt tema!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...