Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

narandzasti samo rejv je odlicna

nisam skontao da je rur revolution sa gejmpedovima... mnjeh gde su bre dzojstici!!!!!!!! ko sa rura pika toliko intezivno konzole ??? na lomacu!

iznenadjenje je SSI deluje dobro :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eto ti ga dizajn za "Sve su iste 2012". Mišićava ruka kršnog RURovca čvrsto drži džojstik, koji pritom funkcioniše i kao falusni simbol. Male pixelizovane SSI panično vrište i beže. Iznad ruke (kao da izgleda da izlazi iz usta lika koji drži džojstik) se nalazi strip balon u kom piše "SSI. KMIJ!".

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

kvalitet maja deluje vrhunski, mada cemo videti sta se desava posle pranja ;)

stampa je isto odlicna! pakovanje profi !

mozda je xl malo veci za moj ukus, volim malko krace rukave koji dobro dodju na ovu vrucinu, ali bez obzira ...

kolike su dimenzije l i xl majca ? narucio bih jos dve malo kasnije pa mozda da probam sa manjom velicinom :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Johnn1e, Shecky, Prmpice i Troops

Moram da vam se izvinim jer niste dobili poklone koji idu uz majice. Ako vas ne mrzi skoknite do redakcije da vam ih dam. My bad, imate staru rur maju po želi za dž.

\o/ sto rece shecky, ostavi po strani, svrnucu : )

Neki update sto se tice velicina za one koji nisu u mogucnosti da probaju:

Meni su L taman, a ja sam 185/95. XL je nesto malo komotnija ali mi se cini da je predugacka za moju visinu. Kvalitet mi deluje da je jako dobar, ali videcemo posle stotinu pranja : )

edit: typo

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

L i XL su iste u širini ramena, samo je XL duža i malo komotnija da tako kažem.

Mislis, XL je jedan broj veci od L :tf:

Ajde, i ja cu da navratim sutra ili preksutra...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jel su krojevi slični kao prošlih godina? Primetio sam da cu mi L maje zadnjih godinu dana postale male, ali mi recimo L modeli sa rura i dalje pašu baš kako treba.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa nije kroj kao prošlogodišnji, ali sličniji je onim starijim, mada su kao što rekoh, do XL malo strukiranije, a preko su nestrukiranije, tj. šire malo.

Na primer, ako se ne varam, ove na slikama su sve M veličine pa možete čekirati kako to izgleda na Boletovoj izvanredno prosečnoj by the book seksi građi telesnoj.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...