Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

E ovo ti je kao prvi Feast, samo kad bi bio totalno sranje (kao što napisah).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

21 JUMP STREET

21JumpStreetfilm.jpg

Ništa naročito, ali može da posluži da se ubije dva sata. Džona i Tejtum dobro funkcionišu zajedno, ima par finih i komičnih scena i referenci na savremenu pop kulturu, Ajs Kjub kao crni kapetan ubedljivo najbolji deo filma, uz "radnju" koja pred kraj postaje sve tupavija i nesmešnija, kao da nisu znali kako da celu stvar efektno završe, pa su umesto toga gotovo nabacavali delove iz nekog drugog, nesnimljenog filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledao Prometeja u IMAX-u, nije mi se toliko sam film svideo koliko tehnichko savrshenstvo slike i zvuka i gluma Fasbendera :)

Zvuk u IMAX-u tako izuva, da kada se na njega doda josh i 3D imash osecaj kao da si tamo u onim katakombama.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

21 JUMP STREET

21JumpStreetfilm.jpg

Ništa naročito, ali može da posluži da se ubije dva sata. Džona i Tejtum dobro funkcionišu zajedno, ima par finih i komičnih scena i referenci na savremenu pop kulturu, Ajs Kjub kao crni kapetan ubedljivo najbolji deo filma, uz "radnju" koja pred kraj postaje sve tupavija i nesmešnija, kao da nisu znali kako da celu stvar efektno završe, pa su umesto toga gotovo nabacavali delove iz nekog drugog, nesnimljenog filma.

odgledao sam i ja ovo sinoc...Ovaj Chaning tatum je samo za "suza i maramice" filmove tipa vow....a dzona...od superbad mi nije snimio nijedan smeshan film, a tek ce da nas terorise svojom pojavom sada kada je nominovan za oskara za Moneyball (ta uloga ne zasluzuje niti n od nominacije)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledao Prometeja u IMAX-u, nije mi se toliko sam film svideo koliko tehnichko savrshenstvo slike i zvuka i gluma Fasbendera :)

Zvuk u IMAX-u tako izuva, da kada se na njega doda josh i 3D imash osecaj kao da si tamo u onim katakombama.

Zajebavaj, zajebavaj, imacemo i mi dobar bioskop, kad - tad. KAD - TAD !!! :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

MAN ON A LEDGE

Man%2Bon%2Ba%2Bledge%2BNew%2Bposter.jpg

Ihihihi, od kad se bolje nisam nasmejao. Apsolutno ništa ne valja u ovom filmu, ali baš ništa. Počevši od početne premise koja se raspada po šavovima od 15-og minuta filma, glupe priče izrešetane rupama, nedoslednostima i idiotizmima, likovima od kojih se ne zna koji je gori koncipiran i osmišljen (Elizabet Benks kao opasna pandurka koja pregovara sa likom na nivou muvanja u lokalnoj birtiji, sisata čikita-retard koja je krucijalna za odrađivanje praktično celog hejsta i koja se snebiva dal da odradi ono zbog čega je dovedena, sobar koji se pojavljuje tačno tamo gde treba i kad treba u, inače, ogromnom hotelskom kompleksu), sve to začinjeno sa nekoliko precarskih scena (tip uslika hodnik mesta koje pljačka i onda fizičku fotografiju namontira na sigurnosnu kameru i kao prejebao je sistem, ijaaoooo).

Prava uvreda za inteligenciju je što "film" pokušava da nosi neki kvazi socijalni komentar o zlim bogatunima i jadnim sužnjima koji zbog ovih prvih ispaštaju ceo život, što je lolokopterski dotaknuto u par scena. Ono što je prava enigma je kako je tako puno poznatih i kvalitetnih glumaca pristalo da se pojavi u ovom dŽubretu, plus što sve izgleda pristojno režirano i snimljeno (čisto u vizuelnom smislu).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Red Tails

Kakva šteta. Prava priča o prvoj crnačkoj vazduhoplovnoj jedinici je fascinantna - mnogo bolja od ove gomile klišea, holivudskih akcionih budalaština i prepravljanja istorije.

Najbolji primer:

UAV2D.jpg

Jedan od pilota je slučajno naleteo na nemački razarač i teško ga oštetio.

CpBnr.jpg

"Razarač" koji su oštetili je zapravo rekvalifikovan u torpedni čamac kada su ga Nemci preuzeli od Italijana. Brod je toliko oštećen da je ubrzo dekomisioniran.

Izuzetan uspeh za lovce naoružane .50 mitraljezima, ali režiseri su morali da "upstageuju" realnost -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...