Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

JANE EYRE

Jane_Eyre_Poster.jpg

Kvalitetna dramodrama, sa jednostavnom pričom, odličnim glumcima (Fastbender, yey!) i još boljom gotik/sumornom atmosferom ledene viktorijanske provincije. Jedino što se malo oseća nepotpunost i nedorečenost pojedinih scena i delova priče, gotovo se oseća da su verovatno više mesta našle u knjizi po kojoj je ovo inspirisano. Takođe, možda bi film ostavljao i jači utisak nekome ko nije gledao "Petrijin Venac", koji je pet puta više hard-kor po pitanju priče i likova, a koji počiva na istom konceptu (žena koju tera maler kroz život).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je bre sa ovim slikama, malo, malo, pa trokira tu koju sam stavio. Valjda će ova sa wikija da drži sad.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

GHOST RIDER 2 SPIRIT OF VENGEANCE

Ghost_Rider_2_Poster.jpg

Kršina, počevši od "priče", preko likova i dijaloga, sve do bizarno jadnih, guerilla-style scena, uz umanjenu i beživotnu opičenost Nikolasa Kejdža koji ne uspeva da izvadi stvar. Jedino što vredi je odličan CGI (naročito kada se uzme u obzir koliko socijalno i jeftino sve drugo izgleda), i par odličnih i vanserijski dobro režiranih akcionih momenata (naročito u jurnjavi na kraju). Sva sreća da samo sat i po traje, inače bi bilo neizdrživo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ima ga na ...

http://www.youtube.com/watch?v=cz85Z6-PjHE"]http://www.youtube.com/watch?v=cz85Z6-PjHE

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Sad ga i ja odgledah.

Generalno, ni malo nisam fan a-la karate filmova i slicno, ali ovo je jebeno dobro. Stvarno odlican film. Scena sa skokom nazad i nabijanje na vrata u hodniku - jbte! :)

Mislim, sve scene borbe su brutalne.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc pogledao Man On Ledge

man_on_a_ledge_movie_poster-sam_worthington-elizabeth_banks-jamie_bell-anthony_mackie-genesis_rodriguez-ed_harris.jpg

Od nikakvih ocekivanja ispade sat ipo solidne zanimacije, manje vishe prezvakana pricha,

glumci i gluma tu i tamo, nista spec a opet nisam u fazonu "vratite mi 90 min zhivota"...

highlight filma: sve scene sa Genesis Rodriguez. :tf:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Obrno "Iron sky".

Nije loshe, al s obzirom na lozachke trejlere, ochekivao sam vishe. Humor je nekako plitak za moj ukus, al ebemliga, mozda sam ja too nerdy. Efekti su ok. Muzika sabija.

All-in-all dobro za ubijanje vremena uz chiniju kokica, ali nishta vishe od toga. Nije film za kolekciju na polici.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Sad ga i ja odgledah.

Generalno, ni malo nisam fan a-la karate filmova i slicno, ali ovo je jebeno dobro. Stvarno odlican film. Scena sa skokom nazad i nabijanje na vrata u hodniku - jbte! :)

Mislim, sve scene borbe su brutalne.

realno bolju akciju nisam gledao odavno bas bas odavno....

http://www.imdb.com/title/tt1899353/

10/10 Ovaj film ko nije gledao neka pogleda obavezno !!!!

Link to comment
Share on other sites

odgledao ovo u zadnje vreme:

Chronicle - meni je bio super film,iako ga mnogo hejtuju meni je legao lepo

Intouchables - predobar film,od prvog minuta do zadnjeg cisto uzivanje i kvalitet

Man On Ledge - bio mi je onako,kao sto ste rekli prezvakano sto puta ali ok je da se pogleda

John Carter - isuse boze dragi,rame uz rame sa Kauboji vs. vanzemLJaci :P

God bless America - random ide i puca u americke retarde,opustajuce ;)

skinuo sam Iron Sky i jedva cekam da ga odgledam

ps. dajte link za torrent od Raida :

Edited by SunshineFML`

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...