Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Odgledo sam Hangover 2, ne znam shto marva luduje ali meni ti filmovi nisu nishta spektakularno. Odgledo sam ga i ono, ko da sam jeo oslic, ok je al nit ima neki ukus, nit me zasitio :)

Sa druge strane The Guard mi je odlichan, bash pravo osvezhenje. Nisam znao shta da ochekujem od njega, nit sad imam neki utisak samo znam da mi je bilo do jaja dok sam ga gledao :D Engleski titl obavezno.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

KILLER ELITE

killer-elite-movie-poste+-+from+www.upcoming-movies.comr.jpg

Za jedan Džejsonstejtamovski film i više nego prijatno iznenađenje, naročito kada se uzme u obzir gostovanje Roberta de Nira i sjajni Klajv Oven. Iako je priča malo naivna i rupičasta u glavnim segmentima

(sa'će navatamo i ubijemo penzionisane SAS veterane tako da izgleda kao nesrećan slučaj, al' ćemo prvo da im iznudimo priznanje pred kamera šta su radili te i te godine u Omanu)

, sve vadi prilično kompleksan i zanimljiv plot sa igračima iz senke, Klajv Oven sa svojim kodeksom ponašanja, sporadične eksplozivne scene u kojima Stejtam šamara i levo i desno, i cela ta atmosfera lahkog akcionog trilera iz sedamdesetih (iako se radnja odvija tokom 80-ih), bez preteranih CGI scena, eksplozija, jurnjava i slično. Kome se svideo Mechanic sa pomenutim ćelavkom, ovo mu dođe kao prirodna i logična nadgradnja.

Edited by Starbak

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hej, ko mi je spojlovo što se spojlovati ne može, s obzirom da je to glavni plot filma?

"When his mentor is taken captive, a retired member of Britain's Elite Special Air Service is forced into action. His mission: kill three assassins dispatched by their cunning leader."

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Гледо сам ову нову планету мармуна, баш ми се ђа, толико да ми је оверрајдово стотине амерских трипова које садржи, а то је нешто кад сам ја у питању:)

препорука што се мене тиче

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebote, šta ste očekivali od filma koji se zove Kapetan Amerika, koncept koji je nastao kao eskapističko drugosvetskoratovsko rešenje generalne populacije, da ne pričamo o samom liku koji je šaren kao novogodišnja jelka i vitla štit (od svih stvari) na naciste naoružanje šmajserima. Kad se sve to uzme u obzir, film je ispao natprosečno dobro, iako malo pada u drugoj polovini.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...