Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Batman: Year One

Odlican! Adaptacija Frank Millerovog stripa i to poprilicno verna adaptacija, izmenili su jedino kraj.

Edit: ma di je mracan film, jesi lud xD

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

The Lincoln Lawyer

http://www.imdb.com/title/tt1189340/

Погледао! Одличан.

Први опис на IMDB-у је одавао погрешну слику, о адвокату који управља целим бизнисом из кола, па сам очекивао батицу који живи из кола и сабија своју праксу. Заиста пријатно изненађење филм, мада су могли много јаче да га заврше. Овако, када су обојица били црно на бело, нисам имао представу како ће се све одмрсити, очекивао сам неке правно-муријашке лудорије, па ме је разрешење малко разочарало. Посебно сцена када га кева упуца, брижна мамица брине се о свом сину...

a ja odlazem gledanje istog zbog glavnog glumca... tja

од-ли-чан је.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

HORRIBLE BOSSES

horrible-bosses-20110901000000774_640w.jpg

Sasvim pristojna komendija, sa par izvrsnih scena i fazona (mačka ftw). Malo je sranje što Džejson Bejtman u kasnijem toku filma deluje isključeno, i što ovaj zubar počinje da smara više nego što bi trebao, ali najveći problem filma je u stvari to što su tri glavna "negativca" u stvari daleko zanimljiviji likovi od ova tri glupana. Kevin Spejsi je Kevin Spejsi, i vidi se da se dobro zabavlja, Kolin Farel apsolutni car, a prosto je neverovatno koliko Dženiferka izgleda zgodno, bukvalno jedva čekam scene sa njom jer znam da će da seva dupe/noge/sise ili neka međukombinacija (i realno, Anđelina može da joj duva po pitanju očuvanosti i sadašnjeg izgleda). A da, jebote, i motherfucking Jones :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

MV5BMTI1ODkxNzg2N15BMl5BanBnXkFtZTYwMzQ2MTg2._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Butterfly Effect

Zaboravio sam koliko je u sustini gotivan film. Prica o tipu koji ima blackouts zbog sjebanog detinjstva. Kao adolescent, nalazi nacin da povrati secanja uz pomoc specijalnog abilitija.

Malo me je bacio u bedak posto nije bas neki feel-good film, ali u tome je i njegova poenta.

Само да напоменем да филм има различите крајеве, тако да тај што си гледао није једини. Што се мене тиче, много добра фора, поготово што је у трипу целог филма. Ја сам гледао са мање-више океј, али са друге стране и мање-више скењ меланхоличним крајем (више за гледаоце него за ликове), па се нисам нешто сјебо. Чуо сам да постоји и апсолутни хепиенд, а не сећам се за остале.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Blade Runnera skoro, ponovo. Potpuno mi je jasno zašto je propao na blagajnama. Rudžer je apsolutno dominantan u svakom pogledu u svakoj sceni. Harison je sasvim dobar. Krivo mi je što je film nekako loše montiran. Ima fenomenalnih scena, a ima scena koje su preterano naivno urađene i na to loše montirane. Sviđa mi se ta old skul režija koja ima dosta kadrova bez ikakvih dijaloga i priča je vrhunski ispričana. Svi znamo da je film odličan, ali me je na pola malo smorio, a posle mi je opet bio odličan. Odličan kasting. Sjajan film, šteta što više nema takvih SF-ova.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Blade Runnera skoro, ponovo. Potpuno mi je jasno zašto je propao na blagajnama. Rudžer je apsolutno dominantan u svakom pogledu u svakoj sceni. Harison je sasvim dobar. Krivo mi je što je film nekako loše montiran. Ima fenomenalnih scena, a ima scena koje su preterano naivno urađene i na to loše montirane. Sviđa mi se ta old skul režija koja ima dosta kadrova bez ikakvih dijaloga i priča je vrhunski ispričana. Svi znamo da je film odličan, ali me je na pola malo smorio, a posle mi je opet bio odličan. Odličan kasting. Sjajan film, šteta što više nema takvih SF-ova.

Koju si verziju gledao?

Blade Runner ima više verzija od Star Wars :D

Link to comment
Share on other sites

Final cut je bez Dekartovog monologa na kraju filma (kad se vozi sa onom ženskinjom po danu), bioskopska verzija je sa tom scenom (izbacili su je jer kao kvari mračnu atmosferu koja je do tada u filmu).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

horrible bosses

mnjah nista spec... glavni glumci one shonje su ocaj i to je najveci problem... bolje da su negativci u glavnim ulogama (jos sam i zaspao na nekih 15 min u toku filma, a to su bas retke situacije)

dzeniferka izgleda sve bolje i bolje... mada se oduvek znalo da ima telo k'o zmaj :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Blade-Runner-Two-Disc-Final-Cut/dp/B000UD0ESA/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1318586435&sr=8-3

Ovaj sam gledao, ili:

Ridley Scott's The Final Cut (2007, 117 minutes), or the "25th Anniversary Edition", was released by Warner Bros. theatrically on October 5, 2007, and subsequently released on DVD, HD DVD, and Blu-ray Disc in December 2007. This is the only version over which Ridley Scott had complete artistic control, as he was not directly in charge of the Director's Cut. In conjunction with the Final Cut cinema release, extensive documentary and other materials were produced for the DVD releases which culminated in a five-disc "Ultimate Collector's Edition" release by Charles de Lauzirika.

I svaki put kad se setim filma Rudžer me oduševi. Prosto mi nije jasno kako se nije probio u A produkciju. A Harison je tada ladno imao 40 godina, a izgleda ko da ima 30.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Tropa De Elite 2 , fenomenalan, svaka preporuka. Zao mi je sto nisam ponovo odgledao prvi deo da se lakse nadovezem, al odgledacu oba dela ponovo za redom za koju nedelju :)

Crazy, Stupid, Love. Odgledao sam zbog glumacke ekipe , svi su carevi, film je kul, sa malo neverovatnim zapletom. Preporuka ako vam se gleda romanticna komedija (sa ribom ofc). Ja sam gledao sam :(

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam bio posebno odusevljen. Vestacki dijalozi, nestvarne pauze u svakoj razmeni reci glavnog glumca sa bilo kim, scenario bez posebne mastovitosti, gluma ok al nista specijalno... Mislim dobro, nije da je los film, dobar je, ali nista ne bih izdvojio kao posebno svetlu tacku, sem mozda kadriranja.

Link to comment
Share on other sites

Драјв му дође неки Рефнов есид трип? Онда идем ту д даунлоудмобил, ако је десетина Валхале, гледаћу га седамнаест пута.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...