Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

crap,imam bas dosta posla i nikako ne uspevam da skrpim vremena da organizujem letovanje,a pritom nemam nesto ni mnogo iskustva sa tim iskreno :/

dajte neki predlog gde da odem na 10 dana,platio bi za dvoje sa autobusom izmedju 500-600e,akcenat na to da se odmorim mozda od 10 dana 2 3 puta negde da izadjem uvece...nekako mi je halkidiki logican bio zato sto je najblizi a od pomisli na voznju autobusom mi se vec sada prevrce stomak :)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

znam da ce me mnogi sad gledati cudno - ali da li u regionu postoji gotivno mesto za odmor od nedelju dana leti a da nije more? planina/reka/jezero/šuma, sta god, ali da nije penzionerska-banja varijanta, vec neko mesto gde bi ekipa od par nas imala eventualno gde da izadje uvece ili da radi nesto zabavno preko dana. Padaju mi na pamet samo raftinzi, al sam siguran da ima jos takvih stvari

Link to comment
Share on other sites

Gde u Grčku sa klincem, avionski, a da je normalan smeštaj, uz relativno pristojnu cenu?

 

Nikako lud provod za mladež, ali ne ni penzija i smaračka, glupa, betonska, turistička mesta.

 

Pre bih neko fino mestašce, lepa plaža, neka kao priroda, neke kafanice, tralalala, neki GRČKI BOGOVI HRAMOVI KULTURA!

 

Igore, Drale, ostali očevi?

bio sam prošle godine u Dionisiu Paralia (Dionisiu bič) na 2-3km od Nea Mudanje. malo mesto kakvo tražiš, pred sam početak poluostrva Kasandra. može se kolima, ili avionom do Soluna (oko 100km od Soluna ka jugu je mesto). ima 400tinak dvospratnica za izdavanje, planski naslagane, lepa plaža, sređena šetališta, tiho i mirno. mali trg u centru sa restorančićima i luna parkom. jeftinoća. termin: do polovine avgusta, posle počinje da duva, a pojave se i meduze s kraja avgusta, početkom septembra. za decu i miran odmor dušu dalo. nema diskaća, nema klinčadije, poneki pendžos i porodice sa decom.

nema hramova i kulture, ali Olimpija je blizu, ako hoćeš da izletuješ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

znam da ce me mnogi sad gledati cudno - ali da li u regionu postoji gotivno mesto za odmor od nedelju dana leti a da nije more? planina/reka/jezero/šuma, sta god, ali da nije penzionerska-banja varijanta, vec neko mesto gde bi ekipa od par nas imala eventualno gde da izadje uvece ili da radi nesto zabavno preko dana. Padaju mi na pamet samo raftinzi, al sam siguran da ima jos takvih stvari

jebem li ga,mozda balaton,ako ne zapadnes u periodu balkan-samr fan uruk haija

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znam da ce me mnogi sad gledati cudno - ali da li u regionu postoji gotivno mesto za odmor od nedelju dana leti a da nije more? planina/reka/jezero/šuma, sta god, ali da nije penzionerska-banja varijanta, vec neko mesto gde bi ekipa od par nas imala eventualno gde da izadje uvece ili da radi nesto zabavno preko dana. Padaju mi na pamet samo raftinzi, al sam siguran da ima jos takvih stvari

 

Bilo koja od planina a da nije baš Zlatibor, na Tari ima onih gajbi što iznajmiš cele kuće koje imaju bazen, blizu reke, kolima možete u neki od gradova blizu da se "provedete". 

 

Ja sam sad bio pre par nedelja u Segedinu u hotelu koji ima u svom sklopu i onaj akva park, možda je to neka ok kombinacija, malo akva park, malo velnes, malo na reci, u grad uveče u provod, a kad ste već u Mađarskoj imaju oni tu blizu još jezera koja nisu Balaton.

Link to comment
Share on other sites

Gde u Grčku sa klincem, avionski, a da je normalan smeštaj, uz relativno pristojnu cenu?

 

Nikako lud provod za mladež, ali ne ni penzija i smaračka, glupa, betonska, turistička mesta.

 

Pre bih neko fino mestašce, lepa plaža, neka kao priroda, neke kafanice, tralalala, neki GRČKI BOGOVI HRAMOVI KULTURA!

 

Igore, Drale, ostali očevi?

avionom - poluostrvo kos, hotel atlantis, sve je bilo za 10 osim jebenog vetra i mora koje je mutno od sudara dve struje. meni smetalo, klincu ne. na 20 min peske je grad kos, super je

kolima - opet, sarti, najbolje mesto u grckoj za malu decu. sve za desetku. ali nije hotelski smestaj ( sve je sta ko voli ja ne volim bas hotele)

edit : ostrvo kos. plus se vidi turska, pa mozes da malo otplivas, i onda pevas " milos obilic ubio murata, ne znam sta mi je pale mi se dzamije, i da simuliras da ih gadjas torpedima. opuštajuće

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

crap,imam bas dosta posla i nikako ne uspevam da skrpim vremena da organizujem letovanje,a pritom nemam nesto ni mnogo iskustva sa tim iskreno :/

dajte neki predlog gde da odem na 10 dana,platio bi za dvoje sa autobusom izmedju 500-600e,akcenat na to da se odmorim mozda od 10 dana 2 3 puta negde da izadjem uvece...nekako mi je halkidiki logican bio zato sto je najblizi a od pomisli na voznju autobusom mi se vec sada prevrce stomak :)

PARGA!!! Veruj mi neces pogresiti!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jel zna neko za neke dobre apartmane srednje klase 4-5osoba na zakintosu? treba mi za ovaj mesec. 

ako ti bude trebao heroin tamo od 18. jula do prvog avgusta potrazi celavog lika sa crnim cvikerima u crnim japankama, povoljan provereno !

  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

znam da ce me mnogi sad gledati cudno - ali da li u regionu postoji gotivno mesto za odmor od nedelju dana leti a da nije more? planina/reka/jezero/šuma, sta god, ali da nije penzionerska-banja varijanta, vec neko mesto gde bi ekipa od par nas imala eventualno gde da izadje uvece ili da radi nesto zabavno preko dana. Padaju mi na pamet samo raftinzi, al sam siguran da ima jos takvih stvari

 

Kasnim mesec i po pošto tipa prvi put otvaram ovu temu :D, ali najbolji odgovor ti se nameće sam - Ohrid.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako ti bude trebao heroin tamo od 18. jula do prvog avgusta potrazi celavog lika sa crnim cvikerima u crnim japankama, povoljan provereno !

Opusteno matjori, po hiljaditi put forsiraj stos koji je samo prvi put bio smesan, nisi smorio!

Al nisam ti ja dao minus, da znas! Cuvam za neprijatelje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...