Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Bogu hvala nemam :)

 

Ma zena napala da idemo sa decom u Banju a meni mrsko da se guzvam tamo sa babama i dedama a i dao sam joj predlog da odemo negde na planinu, tipa Zlatibor 7 dana ali se ona necka, vise je da ode u Banju nego na planinu- bedak =/

Link to comment
Share on other sites

ne, ne isplati se

 

 

Ne isplati se kad ides sam mozda ! :)

 

Prosle godine sam isao na Lefkadu kolima... nas 12oro ukupno.. sa 3 automobila. Benzin do tamo i nazad + benzin po ostrvu + smestaj ... smo platili po coveku nesto oko 200 eur.. tipa benzin 90 + 115-120 10 dana smestaja (pri tom smo iznajmili celu vilu).  I Lefkada ima najobicniji most kao vezu sa kopnom, kakvi podmorski tuneli i kurci.

 

Ove godine ista kombinacija, kolima s drugarima... 2 nedelje na Krf. IDEMO!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne isplati se kad ides sam mozda ! :)

 

Prosle godine sam isao na Lefkadu kolima... nas 12oro ukupno.. sa 3 automobila. Benzin do tamo i nazad + benzin po ostrvu + smestaj ... smo platili po coveku nesto oko 200 eur.. tipa benzin 90 + 115-120 10 dana smestaja (pri tom smo iznajmili celu vilu).  I Lefkada ima najobicniji most kao vezu sa kopnom, kakvi podmorski tuneli i kurci.

 

Ove godine ista kombinacija, kolima s drugarima... 2 nedelje na Krf. IDEMO!

 

Meni se ne isplati jer ne volim da vozim. Avion-ostrvo-100 eura za renatakar i cao.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ove godine nigde, poslednjih 6 sam isao u Grcku, ako jos jednom vidim evzoni poludecu, a CG ne dolazi u obzir, tako da bleja u bgu i mozda do Gornjeg Milanovca na 2 nedelje :)

Ти си из гм-а ?:))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i ja otkad znam za sebe sam u CG(sutomore)... jbg, dole tetka i burazer, pa kod njih sljakam i letujem, sve mi besplatno i budem po mesec ipo dana....

tako da se ne zalim, ali bih svakako voleo da vidim malo sveta u skorijoj buducnosti :)

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

I Lefkada ima najobicniji most kao vezu sa kopnom, kakvi podmorski tuneli i kurci.

 

Sama Lefkada je povezana mostom, ali pre toga, oko 20-30 km imas kod mesta Preveza podvodni tunel kroz koji prolazis da bi dosao do Lefkade, verovatno je na to mislio.

 

Inace bio sam i ja na Lefkadi i super je stvarno, mislim za sada najbolje mesto na kome sam bio u Grckoj. Samo sto bez kola ne vredi ici jer neces videti nista sto bi valjalo i najbolje je svaki dan se svrckati na drugu plazu na ostrvu, a stvarno ima fantasticnih. Ja sam samo na Lefkadi za 10 dana presao 1000 km. Tako da ili odlazak kolima tamo ili racnunanje na rent a car koji nije jeftin. Ako neko ode autobusom i bude u Nidriju (ili cak bilo kojem drugom mestu) celo letovanje onda je bolje da ide na Halkidiki da se ne smara do Lefkade.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...