Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

ja bio krajem oktobra, pocetkom novembra u Sarm el Seiku.

Super vreme bilo. Oko 27, 28 stepeni svaki dan. Jedino sto malo ranije pada mrak, ali nije to neki problem.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E društvo, a jel snimio neko neke aranžmane ali u kraćem trajanju, tipa ono 4-5 dana, bilo gde po bližem "moru"?

Alternativa je u kola pa negde na more pa nađeš sobu, ili pak preko neta kupiš sobu pa odeš, ali mislim baš na aranžmane domaćih agencija, kao ono - 300 evra pet dana tu i tu, avio prevoz ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Imam tačno dve nedelje da izvadim pasoš, a pošto putujem onaj tamo vikend, pasoš bih verovatno dobio onaj tamo ponedeljak što mi ne pije vodu.

Ono što me interesuje jeste kako tačno ide procedura za vađenje pasoša po hitnom postupku ako imam papir od agencije da sam uplatio aranžman? Da li moram direktno u Ljermontovu kao ranije što se radilo, ili to može i u lokalnom SUP-u (ako može oba, šta je bolje)? Ako je neko bio u sličnoj situaciji ove godine, nek iznese detalje fala lepo :)

Link to comment
Share on other sites

Predas zajedno sa ostalom dokumentacijom i naglasis onoj teti sto je uzima da je po ubrzanoj proceduri. Dobijes pasos za 3 radna dana.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo krk do jaja, rijeka nije losa takodje, samo da me vreme posluzi pa da i do paga zapalimo i bice superiska.

Vec drugu godinu za redom, vreme mi nije bas najbolje na letovanju, teski baksuz sam izgleda :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Fina je Hrvatska obala, tu nema šta, možeš čitavog života da ideš svake godine na neko drugo mesto i da ti ne dosadi, ali svi znamo i probleme koji idu uz to letovanje :))

Ja sam tamo išao svake godine do pre rata, bukvalno kad je poč'o rat pa Crna Gora postala popularna destinacija bilo je "Crna Gora ima more?!"

Link to comment
Share on other sites

Upravo se vratih sa mora , ne znam odakle da pocnem :) Ja mislim da je CG ove godine i vise nego popularna kod turista , barem ove god u Sutomoru gde je bilo brdo ljudi iz Srbije i seljaka iz okolnih zemalja ali i domacina. Cene su vise nego pristupacne zavisi gde se bleji u kom kaficu cene variraju kako kod kojih , uglavnom je vops 2 jura , pica parce 1.5 e pljeka 2e itd. Svako vece je gostovao neko od grandovaca i ostalih slepaca , bilo je i onih iz VB sto kao bleje ispred kluba i promovisu jedan od njih je onaj matori Radisha [:D] Riba ima koliko hoces od klinki do napucanih pichokara za kojim ovlazhis [:D] Startovao sam 5 nekih vrh riba i dobio 5 maxi korpi al nema veze :tf: Na plazu je moralo da se dodje u 6 ujutru da bi se naslo mesto i to ako nemas da pljunes 2 jura za suncobran nemas gde da lezis osudjen si na przenje sunca. Tako da smo mi kolima obisli celo primorje tako da nismo ni blejali u Sutomoru na plazi. Nocni provod i vise nego solidan , od seljaka do novokomponovanog housa i dobrog starog Rocka , sve se zatvara u 1 ujutru i od tog momenta mesto postaje grad duhova , niti ima nekog na plazi niti bilo sta posle toga , svi gajbi na prcanje ili u jedini klub koji radi posle 1 koji se zove Fratello i zatvoren je umres unutra od vrucine a ulaz 3 jura blah. Videh devojku dole za kojom sam bio odlepio i konacno sam shvatio neke stvari da sam idiJot :fp: Rodjeni buraz od ribe koja je bila sa nama na moru ubio se sat vrm pre nego sto su ovi dosli u bg uzas. Videh Grbitja na moru dole izblejali ispricali se koliko mi je vreme dozvoljavalo jer sam palio na bus. ( hvala za vodu [:D] ) U busu na granici vozac zaboravio neku babu koja je otisla u tojlet pa smo je cekali da dodje km do busa. Posle toga je zaboravio put kojim se ide i isli smo kroz neka okolna sela jedno 100 km dalje sigurno od normalnog puta. Pritom je upao u blato neko i trebalo nam dobrih 15 min da izadjemo iz njega [:D] Sve u svemu fina je bleja bila i pa se mozda i vratim sled godine ali ovog puta da radim [:D] Evo jedan delic atmosfere [:D]

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo krk do jaja, rijeka nije losa takodje, samo da me vreme posluzi pa da i do paga zapalimo i bice superiska.

Vec drugu godinu za redom, vreme mi nije bas najbolje na letovanju, teski baksuz sam izgleda :(

U Rijeci obavezno u centru skokni do pizzerije Bracera a takodje tu u

pesackoj zoni imas na 2 mesta SVEMIRSKI DOBAR SLADOLED na kugle...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Na plazu je moralo da se dodje u 6 ujutru da bi se naslo mesto i to ako nemas da pljunes 2 jura za suncobran nemas gde da lezis osudjen si na przenje sunca

mislim da ovo predstavlja letovanje u crnoj gori u jednoj rečeni i zbog čega tamo ne treba ići :)

U busu na granici vozac zaboravio neku babu koja je otisla u tojlet pa smo je cekali da dodje km do busa.

a ovo je lol :)

Link to comment
Share on other sites

U Rijeci obavezno u centru skokni do pizzerije Bracera a takodje tu u

pesackoj zoni imas na 2 mesta SVEMIRSKI DOBAR SLADOLED na kugle...

MORACU!!!

Inace to setaliste u rijeci mi fenomenalno izgleda i lepo je sredjeno, cisto za nepoverovati.

na krku u jednoj picerije sam jeo jednu od najgorih pica u zivotu, plus je izasla oko 15 evra. inace cene po kaficima sto u rijeci sto na krku, su pa ajmo reci normalne. tri pica su oko 50 kuna, i to pod uslovom da uzimas sok, alkoholna pica su 20 pa navise. Najjeftinije pivo je 20 kuna, vodka je takodje oko 20 kuna, jeger takodje,to su najjeftinija alkoholna pica , kokteli su tricavih 40-50 kuna zavisi od kafica do kafica. sve u svemu za izlazak treba minimalno 200 kuna.

inace 1evro=oko 7 kuna

Vreme se pocelo popravljati napokon. Nadam se da ce tako i ostati ovih 4-5 dana koliko jos ostajem. stvarno je super i lepo, posebno krk i za izlazske i za kupanje, ali jos nisam bio na pagu, ali i to bi se trebalo posetiti ovih dana. pa javljam utiske i sa paga. :)

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Najjeftinije pivo je 20 kuna, sto je ujedno i najjeftinije alkoholno pice, vodka je takodje oko 20 kuna, jeger takodje

:)))

Meni je u Rijeci super bilo kad si na plaži i onda vidiš iza brda izlazi remorker i kao "to! to!" i za njim ide brodetina neka ogromna i šta se događa pola minuta nakon toga - TALASIIIIII! :)

Link to comment
Share on other sites

brate kakva je to skupoca kad je na pagu prosle god 40 kuna onaj veliki koktel u onoj vazni za cvece..koji je velicine bar ta 2 obicna..a pag i nije nesto prejeftin..

ugl bio na majorci, pa jedan dan i noc izlet na ibici..i da, istina je sto pricaju, za letovanje tamo su potrebne zlatne poluge..a dnevne zurke su, iskreno, mnogo bolje i aktivnije na pagu..bar za ovo ograniceno vreme kolko sam video..uvece jedino droga ostaje kao mogucnost jer je za napijanje potrebno 100+ evra

Link to comment
Share on other sites

Zrce keva, nadam se da cu se skapirati sa poslom do sredine Avgusta pa dopet banem do Novalje.

Sto se tice cena, Hrvatska je generalno uvek bila skuplja od recimo Bugarske ( koja u zadnje vreme postaje sve popularnija kod nasih turista ) ali zato po meni nudi mnogo bolji provod leti( Zrce Jadranska Ibica) a i prakticno sam na lapo sata od mojih u Zadru (inb4 Dante Croat) , tako da mi to izadje kao ekstra kombinacija.

Edited by dante_

infidel

Link to comment
Share on other sites

Bugarske ( koja u zadnje vreme postaje sve popularnija kod nasih turista )

Zar nije bila popularna na nekom potezu 2004. - 2007., a sad opet "onako"? Ako se ne varam i oni su se dosta "izbezobrazili" cenama i to.

Da je hrvatsko more bolje od bugarskog to je sigurno, pa crno more jedva da je more :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi iz sredine kojom sam svakodnevno okruzen u NS a koji gledaju budzetski da prodju sa bilo kakvim putovanjem uglavnom idu na Suncev Breg, i to vec proteklih 6-7 god, dok vec oni sa malo povecim novcanikom ciljaju Hrvatsku vise od CG zadnje 2-3 god.

Sad kakva je situacija na globalnom planu u Srbiji ne bih ti mogao odgovoriti :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...