Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

ja cu na adu opet :(

Leto na Adi, uz periodicni vikend basket sa drugrarima...

ja ne znam sta ces bolje od toga...

:)

I ja cu isto to :D

@Igore

Jesi pristavio prebranac na plazi?

:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa za CG ti treba najvise para :D + imas tu cast da se samo tamo osecas kao da si dosao da im ostavis pare i da sto pre se vratis odakle si dosao.

imam za dzabe smestaj kod ortaka na gajbi zato i idem [:D]

sutomore mesec i kusur, radim na pumpi i blejkam, zivela sloboda [8D]

javi se da izblejimo na pivu ako si od 15og tamo :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pa za CG ti treba najvise para :D + imas tu cast da se samo tamo osecas kao da si dosao da im ostavis pare i da sto pre se vratis odakle si dosao.

Najvise u poredjenju sa cim ? Sta lupas cene su kao ovde, pivo 1,5e-2e u gradu. Izadji na bilo koji splav u Bg pa uporedi. Jedino je Ohrid jeftiniji, cak ni Bugarska nije vise jeftina ko sto je nekad bila...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Najvise u poredjenju sa cim ? Sta lupas cene su kao ovde, pivo 1,5e-2e u gradu. Izadji na bilo koji splav u Bg pa uporedi. Jedino je Ohrid jeftiniji, cak ni Bugarska nije vise jeftina ko sto je nekad bila...

poslednji put kad sam bio pivo je u klubu bilo 5-6e. Od ljudi koji su bili prosle godine sam cuo isto. Al svejedno ne bi isao dole pa da je pivo 30 centi.

Link to comment
Share on other sites

ja sam reko joj 1998 ne bi ni da je dzaba. Imao sam u medjuvremenu sansu da 2 puta letujem dzaba like a boss, ali ostao sam principijelan. Jedna od malo stvari kojoj sam ostao principijelan :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

poslednji put kad sam bio pivo je u klubu bilo 5-6e. Od ljudi koji su bili prosle godine sam cuo isto. Al svejedno ne bi isao dole pa da je pivo 30 centi.

Nije poenta da li bi ti isao, to je tvoja stvar, kazem samo da to sto pricas za cene nije tacno.U Maximmusu u Kotoru koji je mozda jedna od najboljih diskoteka na balkanu nije 5-6e pivo. Ja sam svako leto u Herceg Novom, i cene su kao ovde u BG-u. Nista vece nista manje... Da nemam gajbu dole verovatno ni ja ne bih isao, ne zbog cena, nego zbog svega ostalog.

Link to comment
Share on other sites

Kad si dole bizho ?

od 15 do 25 Jula ali u Sutomoru :D al mozda kolima dodjem pa mogu da vrnem do HN , sve u svemu bicu i u Budvi tamo mi neke drugarice pa ako budes bio u prolazu [:D] javi se imas br ako imas stari , dacu ti novi na priv[:D]

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta da li bi ti isao, to je tvoja stvar, kazem samo da to sto pricas za cene nije tacno.U Maximmusu u Kotoru koji je mozda jedna od najboljih diskoteka na balkanu nije 5-6e pivo. Ja sam svako leto u Herceg Novom, i cene su kao ovde u BG-u. Nista vece nista manje... Da nemam gajbu dole verovatno ni ja ne bih isao, ne zbog cena, nego zbog svega ostalog.

Al si se uvatio za jebeno pivo, sigurno mi nije cena piva merilo "skupoce" i faktor koji utice gde cu letovati.

Kad moram da razglabam, tamo je sve skupo u poredjenju kakvu uslugu i gostoprimstvo dobijas. U Turskoj ti recimo za pare koje ostavis u cg lizu noge i pitaju da li mogu i bulju da ti obrisu. U zivotu se nisam osecao prijatno tamo, ljudi jednostavno nisu za ugostitelje i to je to. Mozda se trude oko velikih potrosaca, ali obican turista se tamo oseca ko govno.

Dakle, da zakljucim, sve je tamo skupo za ono sto dobijas.

Link to comment
Share on other sites

U zivotu se nisam osecao prijatno tamo, ljudi jednostavno nisu za ugostitelje i to je to. Mozda se trude oko velikih potrosaca, ali obican turista se tamo oseca ko govno.

potpisujem.

Link to comment
Share on other sites

Al si se uvatio za jebeno pivo, sigurno mi nije cena piva merilo "skupoce" i faktor koji utice gde cu letovati.

Kad moram da razglabam, tamo je sve skupo u poredjenju kakvu uslugu i gostoprimstvo dobijas. U Turskoj ti recimo za pare koje ostavis u cg lizu noge i pitaju da li mogu i bulju da ti obrisu. U zivotu se nisam osecao prijatno tamo, ljudi jednostavno nisu za ugostitelje i to je to. Mozda se trude oko velikih potrosaca, ali obican turista se tamo oseca ko govno.

Dakle, da zakljucim, sve je tamo skupo za ono sto dobijas.

A da ne pricamo da ce ti Crnogorci razbiti glavu ako taknes neku njihovu picku,iako ti sama skoci u krilo!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A da ne pricamo da ce ti Crnogorci razbiti glavu ako taknes neku njihovu picku,iako ti sama skoci u krilo!

a oni ce jebati tvoje jer ce one biti u 'hihi what happens in more stays in more' fazonu! u crnoj gori je vecito ugostiteljstvo bilo fejl, a nemaju ni more neko da se podice...

ja cu najverovatnije da idem po adama i zenmasterujem havaje u glavi!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...