Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Hrvatska, ostrvo Pag, grad Novalja, blizu cuvene plaze Zrce, apartmani i soba za izdavanje!

Kuca zavrsena 2010. godine, stvarno sjano opremljeni apartmani:

- odvojena spavaca soba sa francuskim krevetom

- 2 klime u svakom apartmanu

- sjajno kupatilo sa velikom tus kabinom (90cm x 90cm)

- LCD Tv 32"

- WiFi internet

- kompletno opremljena kuhinja sa sporetom...

Jedan od oglasa i vise detalja mozete pogledati ovde

Za drugare sa RUR-a poseban popust cak i u toku sezone. [8)]

Kontakt iskljucivo na apartmani.novalja@yahoo.com

pa ovo zvuci isto kao apartmani u kojima smo mi bili. :D

Gde se nalaze? Mi smo bili na onoj medjustanici, odnosno tacno izmedju plaze i luke (odnosno centra). Gazda Peris, mozda ga znas? :)

@BISS ima bus do plaze, ali ako je ovde gde smo mi bili, pesaka ti treba 15min, i uopste nije neki cim. Mi smo cak imali te narukvice za prevoz, a opet smo se skoro svaki dan vracali peske sa plaze.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mali svet:) Mozda ih i znam, a oni sigurno znaju mene :)

Zavisi koji apartman, obrati mi se na pm i videcemo sta tebe/tvoje zanima.

@BISS ima bus do plaze, ali ako je ovde gde smo mi bili, pesaka ti treba 15min, i uopste nije neki cim. Mi smo cak imali te narukvice za prevoz, a opet smo se skoro svaki dan vracali peske sa plaze.

Realno jedem govna ali sam celog zivota isao na more gde mi treba do plaze dve i po sekunde pa sam postao morz :)). Jedne godine sam drzao pansion u hnu na magistrali, pa jbt do plaze da umres :))

Ok je ako je mlada ekipa, ali zamisli bracni par sa dvoje dece?? Jbg tako razmisljam, profesionalna deformacija. :))

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

pa ovo zvuci isto kao apartmani u kojima smo mi bili. :D

Gde se nalaze? Mi smo bili na onoj medjustanici, odnosno tacno izmedju plaze i luke (odnosno centra). Gazda Peris, mozda ga znas? :)

@BISS ima bus do plaze, ali ako je ovde gde smo mi bili, pesaka ti treba 15min, i uopste nije neki cim. Mi smo cak imali te narukvice za prevoz, a opet smo se skoro svaki dan vracali peske sa plaze.

Hmm, pa pogledaj sliku u oglasu, ne znam gazdu Perisa o.O Moj cale se zove Pera (mozda si na to mislio), i bili su neki likovi iz Beograda prosle godine, tipa 3 nocenja ako se dobro secam. [|)]

A inace, najbliza plaza je na ~7 minuta setnje, a ostale plaze su dostupne preko gradskog prevoza ili pesacenja od ~20 min.

Sto rece neko, kad si sa dobrim drustvom, nije nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

a ko ide na more sa losim drustvom,objasnite mi taj oksimoron:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm, pa pogledaj sliku u oglasu, ne znam gazdu Perisa o.O Moj cale se zove Pera (mozda si na to mislio), i bili su neki likovi iz Beograda prosle godine, tipa 3 nocenja ako se dobro secam. [|)]

A inace, najbliza plaza je na ~7 minuta setnje, a ostale plaze su dostupne preko gradskog prevoza ili pesacenja od ~20 min.

Sto rece neko, kad si sa dobrim drustvom, nije nikakav problem.

ne, ne, ovi apartmani se bas zovu "Peris", jer se gazda, odnosno cela njegova porodica koja drzi te apartmane preziva Peris. Ovi apartmani su preko puta onog luna parka... ma, nije ni vazno toliko. :D

@Grujan pa mozes, recimo, da ides u Spaniju sa grupom od 50 ljudi, a da ne znas nikog? Mislim, to samo nagadjam... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm, pa pogledaj sliku u oglasu, ne znam gazdu Perisa o.O Moj cale se zove Pera (mozda si na to mislio), i bili su neki likovi iz Beograda prosle godine, tipa 3 nocenja ako se dobro secam. [|)]

A inace, najbliza plaza je na ~7 minuta setnje, a ostale plaze su dostupne preko gradskog prevoza ili pesacenja od ~20 min.

Sto rece neko, kad si sa dobrim drustvom, nije nikakav problem.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

@Grujan pa mozes, recimo, da ides u Spaniju sa grupom od 50 ljudi, a da ne znas nikog? Mislim, to samo nagadjam... :)))

taj je neki tezak mentol!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cekaj lesko kad si bio prosle godine..i ja sam bio u perisu, cini mi se sredinom jula, preko rapsodija..kad su bili buuren i corsten i ne secam se jos ko..

uglavnom, pag je za svaku preporuku, malo vise para treba ali ne zbog skupoce nego mesto prosto vuce pare..i danju i nocu covek mora da se upropasti..ali je zajebancija vrhunska..jedino treba i boca sa eliksirom za izdrzljivost, jer je i 5 dana tamo dosta..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Koliko ste platili nocenje u apartmanu, ako nije tajna ? Uvek me je interesovalo koliko te agencije deru (kontam da ste preko agencije isli)?

Ja sam jednom iznajmio nekoj grupi Rumuna sve apartmane na nedelju dana, agencija im je uzela vise nego duplo od sume koju smo mi dobili. [xx(]

Od tada, vise nikad preko agencije. Bolje i meni, a i gostima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...