Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

ima li neko preporuku za dobar prevoz do Soluna a da 300 eur koliko bi mi trebalo za avion? Tnx.

ha, koji nonsens od recenice :D

bas smo sinoc nesto pricali o tome, imas prebukirane autobuse triput nedeljno i to je sve :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ovako, trupsi

izbor broj jedan ti je jat, imaju dosta dobre cene za solun. ja sam uspeo da zabodem kartu za 80 evra u jednom smeru (pa sam onda morao da je otkažem, jbg). često sajt i kol centar daju različite informacije, tako da probaj obe varijante. o tome koliko je bolje provesti u putu 3h nego 15h ne moram valjda da ti pričam.

drugi i ujedno poslednji izbor ti je autobus. linijski imaš pon sre pet, operater je http://alamanis.com/ pa možeš da pazariš direktno kod njih ili na bas-u. karta je nešto manje od 50 evra u jednom smeru.

postoje naravno i čarter autobusi koji voze paradajz ekipu u sklopu aranžmana, možeš par dana pred odlazak da zoveš argus i pitaš da l je ostalo mesta. cene su niže nego za ovaj linijski, al pretpostavljam da ne idu baš do soluna nego bi eventualno mogli da te ostave na nekoj pumpi na autoputu blizu grada.

vozovi između makedonije i grčke su u prekidu, a preko bugarske ne postoji konekcija koja ne podrazumeva desetak sati čekanja u sofiji (a i da postoji, samo do sofije treba oko 12h, pa onda još 6h do soluna).

minibuseva nema.

rent a car sa ostavljanjem na solunskom aerodromu je 700 evra :D

Link to comment
Share on other sites

trupsi, ja kupujem karte za jat na sledeci nacin :

refreshujem sajt non stop :)

Cene se non stop menjaju ja sam mogao umesto 13100 za zenu da izboidem i za 11000 ali cekao da jos padne i jebi ga nije :)

Znaci ludi su kako lupaju cene bez pravila.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

737 kojim sam prošlog leta išao na more je bio baš onako fin, čist, bez delova enterijera koji otpadaju i tako to. valjda što mora da poleti sa piste od 35m pa su poslali najnoviji koji imaju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...