Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Ma ne idem ni ja u CG sto mi se bas ide tamo, nego je devojci istekao pasos, a posle svih sranja u Obrenovcu procedura za vadjenje isprava traje dugo, redovi su ogromni, a ona je na odmoru do 27 Jula, tako da kad bi se cimala i jurila sve to vrlo lako bi moglo da se desi i da ne odemo...ako mislim ove godine da vidim more CG mi ne gine! Zato i pitam kako je sad tamo dole, ako je neko bio skoro, ja eto nisam 7 godina i secam se i problema za vodom, prljavih plaza i ostalih sranja, pa reko da vidim da li su se malo civilizovali.

 

Za Becice pitam zato sto mi je drugar koji je bio tamo preprosle godine rekao da je skroz ok, nije vasar kao u Budvi, nije smor kao u Canju, a s obzirom da idem sam sa devojkom, ta neka srednja varijanta mi i odgovara, ali reko aj da pitam, da cujem jos neko misljenje pre no sto odlucim :)

Link to comment
Share on other sites

pazi, zaliv i taj deo pre budve su ti najbolja varijanta (becici,petrovac)

 

 

letujem dole unazad od rodjenja, imam burazera, malo mu pomazem oko posla itd

sutomore generalno svake godine ima problem sa vodom i strujom i bice tako i ove godine garant i tu dolazi narod koji hoce smestaj od 3e za krevet

 

petrovac je ok godinama, lepo i mirno mesto za parove itd

budva je izivljavanje

Link to comment
Share on other sites

Ma ne idem ni ja u CG sto mi se bas ide tamo, nego je devojci istekao pasos, a posle svih sranja u Obrenovcu procedura za vadjenje isprava traje dugo, redovi su ogromni, a ona je na odmoru do 27 Jula, tako da kad bi se cimala i jurila sve to vrlo lako bi moglo da se desi i da ne odemo...ako mislim ove godine da vidim more CG mi ne gine! Zato i pitam kako je sad tamo dole, ako je neko bio skoro, ja eto nisam 7 godina i secam se i problema za vodom, prljavih plaza i ostalih sranja, pa reko da vidim da li su se malo civilizovali.

 

Za Becice pitam zato sto mi je drugar koji je bio tamo preprosle godine rekao da je skroz ok, nije vasar kao u Budvi, nije smor kao u Canju, a s obzirom da idem sam sa devojkom, ta neka srednja varijanta mi i odgovara, ali reko aj da pitam, da cujem jos neko misljenje pre no sto odlucim :)

 

Ja jedino što sam video da je u Šjutomoru haos :D Ovo što ti pišeš sounds like Bojana... Pivo ~2 jura na plaži, 1 euro u šumskim kafanama, ležaljku dobiješ ako uzmeš doručak, a fazon dobiješ za 3-4 evra dovoljno školjki da se usereš :) ima uveče raznih žurki po plažama, imaš i delova gde nema ničega... ali da, na granici si sa Šiptarima

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

u boki i budvi nema problema sa vodom i strujom, kao ni u petrovcu, iznenadio me je grbin info za sutomore.

 

bio sam prošle godine 10 dana u budvi, u jednom trenutku je nestalo struje na 45 minuta, sutradan je u beogradskim novinama pisalo da je budva bila 12 sati bez struje, tako da i takve informacije treba uzeti s rezervom.

 

inb4 ivke govnogorac

Link to comment
Share on other sites

Idem za tacno mesec dana u Indoneziju, je l bio neko nekad tamo? zanima me da l se treba vakcinisati ili nesto od tih sranja, ne idem mnogo po divljini, uglavnom cu biti na Baliju ali imam pre toga nekoliko dana ture i po samoj Indoneziji. Po netu videh da ljudi pisu da je potrebno uzimati neke vakcine zbog malarije i slicno, ali u agenciji rekose kao ma jok. 

Link to comment
Share on other sites

komšija je oženjen sa curom koja je sa Balija, nisu se vakcinisali kada su palili dole, ali može da se desi da te naši iscimaju da odradiš analize krvi po povratku... meni i kevi su to tražili po povratku iz Peru-a... Dok npr Trooperu nisu...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

u boki naravno ima problema sa vodom i dalje, kao i prethodnih xy godina samo sto su smestaji daleko bolje pripremljeni za taj problem pa imaju svoje velike rezervoare. naravno pomenuti problem dolazi do izrazaja u srcu sezone i vrucina, 15 jul - 15 avg

struja redje nestaje

 

more kao i obicno zavisi gde si i kakve struje su tu, ali da ima sranja ima i pustaju ga kao i obicno

 

ove godine je cini mi se za nijansu skuplje nego prethodne

 

redovno posecujem boku od neke  2009. ( a pre toga nisam bio 15 godina lol) jer dole imam super smestaj za dz, a i zgodno je sa detetom 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moja poznanica je isla prosle godine na mesec dana kod muza koji radi tamo s dvoje male dece i nista se nisu vakcinisali, kapiram da kad ne moraju mala deca ne moras ni ti. Doduse oni su isli u Dzakartu, ne na te tvoje fenseraje :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ova budva je odvratna, nemam volje ni dupe da umocim. Stvarno se trudim da budem pozitivna i vedra osoba, ali ovo je uzasno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

evo i ja se vratih iz portugala. bili 5 dana u lisabonu i jos 7 na njihovoj juznoj obali da malo smocim dupe:P

lisabon ko lisabon, shto rece mohi sa tim okolnim propratnim sadrzajima kul, sve je onako nekako laganica.

sto se mora tice, tu stvarno nista nisam ocekivao i dosta sam pozitvno iznenadjeni, duz cele obale su tih par nekih vecih primorskih gradica koji funkcionisu ko sat, palze su odlicne, pescane okruzene stenama, dupeta sevaju na sve strane, brazilian style, tek poneki toples:P i sve bi to bilo sjajno da more nije jebeno hladno iz razunljivih nam razloga. kazu da je prosek 20-21 stepen tokom letnjih meseci, s tim shto imaju neke periode kada duvaju neki vetrovi od afrike dole pa kao bude po 3-4 dana nesto toplije tj oko 24. ali dobro, sve u svemu kul, dosta toga za videti i za zabaviti se...

 

i josh da podelim par utisaka oko air srbije...

znaci ne znam kako to drugacije da kazem, osim da su kompletan raspad sistema. 6 puta mi je menjano vreme poletanja aviona, jednom cak i za ceo dan, kada mi je ponudjeno da letim: bg- rim, rim-paris, paris-lisabon, mislim wtf? ali nakon dvodnevne bitke izdejstvovali smo samo jedno presedanje preko rima i to za originalni datum puta. na aerodromu totalni kolaps, osoblje neupuceno u nov sistem, bilo je i problema da cekiramo prtljag do krajnje destinacije. u povratnom letu su nam bukirane karte na razlicitim lokacijama sedenja... sad sam cuo da uvode neka nova pravila i da ce chek-in za let biti zatvaran 45 min pre polaska... procedura za sletanje je jebeni horor film, gde se u nocnim uslovima gase sva svetla u avionu i onda se odjednom posle par min pali svetlo u znakovima za emergency exit. ljudi su bili u fazonu da li se rusimo... dok je avion na zemlji pusta se ono tipa bilja krstic i bistrik fazon, totalno ludilo sve u svemu.

jedino shto se tu ima pohvaliti je ketering koji je zaista promenjen na bolje i neka jebeno mega dobra orasnica...

kad smo vec tu portugalski tap je isto raspad, njima je izgleda standard da letovi kasne 1-2h u polasku...

 

to bi bilo to:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...