Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

bio sam poluozbiljan pošto valjda do sada i vrapci na ovom topiku znaju moje mišljenje o kardiju

 

kardio je loš za ono što 90% nas hoće, a to je da ne budemo debele svinje i da imamo dovoljno kondicije za RL (gde niko od nas nije fizički radnik već hoćemo da se popnemo na peti sprat kad nam se pokvari lift a da pritom ne ispustimo dušu). za to treba dizati tegove, a ako nam je baš do kardija, onda HIIT (ili samo diži tegove brže :D)

 

a trčanje je loše jer je prelako sjebati skočne zglobove, kolena, kičmu...

Hiit mama, skinuh 10 kila za, evo, 2 meseca... Batalio trcanje, smorilo realno, plus ovo gore sto pise.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne idem na krosfit vec jedno 2 nedelje, i tamo do 10 avgusta necu ici na krosfit, u medjuvremenu se useravam od dizanja tegova na banjici, kako je ovo lepo jebote :D 

Nemam neki plan,imam neke osnovne vezbe koje planiram da uradim za jedan dan i onda posle radim sta mi padne na pamet bukvalno.

 

Jedan dan radim cucnjeve i nabacaj kao konj, drugi dan vrtim  plocu, treci dan mrtvo trzaj i iskorake, cetvrti plocu, i peti dan se sprdam sa prednjim cucnjem izbacajem i benchom, prosto uzivam u teretani, svaki trening mi traje po 2 sata

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Уф... Искрен савет: иди редовно на терапију и причај тамо са докторима. Што се тегова тиче, само минималне тежине...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Meni odredili fizikalnu terapiju, imam fakin diskusherniju. Neko je kuburio sa tim ovde ako se ne varam?

 

Ja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Уф... Искрен савет: иди редовно на терапију и причај тамо са докторима. Што се тегова тиче, само минималне тежине...

Ne diram tegove vec 6 meseci, jedino sklekove radim, uglavnom cepam dzak i vijacu... Jos malo i bicu ko Cela :)

Veseo period predstoji... Kako si ti resio problem Igore?

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam. Nema tu rešenja da bude kao pre. Ako ti nešto treba PM da ne hipohondrišem po topiku.


jedino sklekove radim

 

Nemoj. Kontraindikacija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...