Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

To je odlicna maloprodajna cena u radnji za 83% izolat surutke i za pakovanje malo vece od konkurencije (2.39kg)

kad si već "zašao u crevca" da se ispravim tj. preciziram - nije u pitanju baš ovaj cookie nego onaj bez ukusa "natural" koji mi zapravo više godi, on bi trebalo da ima još nešto veći procenat.

Link to comment
Share on other sites

thx bro

Takođe zainteresovan za link ka stranici ako nije problem...

https://www.facebook.com/Suplementi-Kupujem-Prodajem-351942078321847/

 

što se cena tiče, ja sam prilikom dve prethodne kupovine pravio spreadsheet u kojem sam kalkulisao cenu po gramu čistog proteina, i oba puta je pobedio myprotein.

Hvala za link!

Uzeli ga ortak i ja (myprotein) i samo jednu zamerku mu našli - ukus. Naročito ako prelazite sa npr. Scitecovog proteina koji je jedan od najukusnijih na ovom tržištu, može biti problem. :(

Link to comment
Share on other sites

To je odlicna maloprodajna cena u radnji za 83% izolat surutke i za pakovanje malo vece od konkurencije (2.39kg)

kad si već "zašao u crevca" da se ispravim tj. preciziram - nije u pitanju baš ovaj cookie nego onaj bez ukusa "natural" koji mi zapravo više godi, on bi trebalo da ima još nešto veći procenat.

Sto je najcudnije, znam da ti preferiras protein bez ukusa iz ranijih postova ; )

Ja sam uzimao jedio bcaa myprotein i odlicno se rastvara,2:1:1 bez ukusa.Isto overite Vitalikum ponudu,jeftini suplementi a dobar kvalitet,likovi sa kupujemprodajem su valjali po jeftinijim cenama od zvanicnih,a regularan uvoz sa sve hologramom i isporucen od Vitalikuma.

Link to comment
Share on other sites

To je odlicna maloprodajna cena u radnji za 83% izolat surutke i za pakovanje malo vece od konkurencije (2.39kg)

kad si već "zašao u crevca" da se ispravim tj. preciziram - nije u pitanju baš ovaj cookie nego onaj bez ukusa "natural" koji mi zapravo više godi, on bi trebalo da ima još nešto veći procenat.

Sto je najcudnije, znam da ti preferiras protein bez ukusa iz ranijih postova ; )

Ja sam uzimao jedio bcaa myprotein i odlicno se rastvara,2:1:1 bez ukusa.Isto overite Vitalikum ponudu,jeftini suplementi a dobar kvalitet,likovi sa kupujemprodajem su valjali po jeftinijim cenama od zvanicnih,a regularan uvoz sa sve hologramom i isporucen od Vitalikuma.

bio sam, iz ranijih postova se sećate, skeptičan, al' otkad sam to otkrio život mi se promenio :)) inače ne volim slatko toliko, ovo mi je kao dar sa neba :)

Link to comment
Share on other sites

Jel' ima smisla kupiti blender i mutiti šejkove i ako da, kakvu napravu biste mi preporucili? Nikad do sad nisam razmisljao o tome a kako za jedno prepodne jedva uspem da pojedem jednu voćku i nešto plazme ovo mi deluje kao logično rešenje.

Info iz prve ruke bi mi dobro došao. Nemam pojma ni na šta bi trebalo obratiti pažnju niti kolika je realna cena nečeg što će me služiti više od mesec dana.

.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da da, uzmi nešto boschovo i nema zime. imaš dobre multipraktike za 100 evra, e sad, to je malo overkill ako generalno ne voliš da kuvaš već će ti služiti samo za šejkove, u tom slučaju philips ima odlične blendere, vidi koliki ti kapacitet treba pa shodno tome izaberi.

iskustvo je iz prve ruke blendiranja svega i svačega klincu već par meseci :)

thx bro

Takođe zainteresovan za link ka stranici ako nije problem...

https://www.facebook.com/Suplementi-Kupujem-Prodajem-351942078321847/

 

što se cena tiče, ja sam prilikom dve prethodne kupovine pravio spreadsheet u kojem sam kalkulisao cenu po gramu čistog proteina, i oba puta je pobedio myprotein.

koliko ispadne? kupio sam poslednji put scitek, ispadne 2,51 dinar po gramu čistog proteina.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel' ima smisla kupiti blender i mutiti šejkove i ako da, kakvu napravu biste mi preporucili? Nikad do sad nisam razmisljao o tome a kako za jedno prepodne jedva uspem da pojedem jednu voćku i nešto plazme ovo mi deluje kao logično rešenje.

Info iz prve ruke bi mi dobro došao. Nemam pojma ni na šta bi trebalo obratiti pažnju niti kolika je realna cena nečeg što će me služiti više od mesec dana.

Ja imam onaj rucni blender simensov. Moze lagano da izblendira bilo kakav sejk.(ovsene, smrznuto voce, itd...) i kosta mnogo manje od 100e.

 

e: ovako nekako izgleda http://www.siemens-home.com/hr/popis-proizvoda/MQ66120

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Štapni mikseri su isto ok, samo sitnije moraš da isečeš sastojke nego za blender i ponekad smara ispiranje sečiva jer su zavučena malo.

Nisam znao za ovaj fazon sa posudom, dobar štos i definitivno najbolja kupovina ako mu samo treba za smutije.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Offtopic - znate svi fazon za pranje blendera? Ispierete pod mlazom vode, ako to nije dovoljno, naspete vodu, jednu kap sredstva za pranje sudova, i to "izblendujete". Blender bude čist kao nov.

znam ja bolju foru: ubaciš blender u mašinu za sudove

koliko ispadne? kupio sam poslednji put scitek, ispadne 2,51 dinar po gramu čistog proteina.

2,24 po cenama od 16.1, tada sam poslednji put radio update.

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da imam toliki popust! mada 20% je u očigledno.

Da dodam na temu blendera i uređaja, ja igrom slučaja nabavio onaj Rasel Hobs ili kako se zove i to nekoliko uređaja. Već posle 6 meseci svakom nešto fali :) 

Znam, znam, niko ne očekuje da "Rasel Hobs" bude kvalitet, ali ja nisam očekivao i da će biti toliki raspad sistema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...