Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

jeste Vića, cimaj ga na pp

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mozda bih mogao da vam pomognem.Meni su dijagonstifikovane Smorlove hernije (http://en.wikipedia.org/wiki/Schmorl%27s_nodes) pre par godina,ali sam naucio da zivim sa njima i cak i treniram sa vecim kilazama i da zivim normalno u isto vreme.

 

Smorlove hernije ima vecina stanovnistva ali nekima smeta,a nekima ne,a to je stanje kada se diskovi "useku" jedni u druge u vertikalnoj osi (za razliku od diskus hernije,kada diskovi "iskoce" na stranu).E sad,nekome to tako stoji i nema nikakve tegobe,a nekome prikljesti zivac,u mom slucaju isijadikus na levoj nozi sto se manifestuje bolu u lumbalnom delu pri sedenju na tvrdim povrsinama ili pri duzem neudobnom sedenju.Ja sam to regulisao time sto na cucnju ne prelazim 140kg,na mrtvom 160 :D,a ono sto mi je najvise pomoglo su vezbe istezanja,prateci Anatomiju istezanja,knjiga od 500 dinara.

 

Ono sto bih svima vama koji imate simptome slicnim meni preporucio je da odete kod lekara opste prakse,uzmete uput za RTG i vec ce tehnicar tamo znati da kaze sta je u pitanju,a kamo li lekar specijalista.

 

Ako nastavite da ignorisete simptome,down the line mozete najebati zesce,pa cak iskusiti i paralizu odredjenih ekstremiteta (leve noge u mom slucaju).

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja koristim onaj 4 vrste sira preliv ponekad, ili soja sos, čisto da razbijem tu monotoniju ukusa. Probaj :)


Jel neko imao problema sa isijasom? Kako ste se izborili?

radi leđnu ekstenziju što više, ojačaj malo taj deo leđa. preskoči mrtvo dizanje ili čučanj dok ti se ne stabilizuje taj deo malo. nije za šalu, počinje od uklještenog živca, i na kraju pukne disk i gg. desilo se mom drugaru skoro, 6 meseci se drkao po banjama posle operacije...

:v

Link to comment
Share on other sites

Curece sam nasao na pijaci, nije valjalo ni za q... Staro, ne moz da se zvace.

Izvalio sam neke pljeke od mlevenog mesa, jedem ih vec mesec dana. Uzmem pola kile juneceg buta, pa izmesam sa 3~jaja , luk( iscedjen), biber, i neki barbakju sos. Sve to izmesam pa napravim male pljeke pa metnem u rernu bez ulja. Ispadne bruka. Al dosadi i to, rekoh da se vratim na piletinu al ubi me ukus, ovako bez icega je uzas.

Edited by Kemp.
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Mrzi tebe da colujes 500din za knjigu :3

 

A vredi svaku paru,meni stoji u tasni za trening i minimum jednom nedeljno istegnem noge po njoj (20-25 minuta).Ranije nisam mogao da skupljenih,nesavijenih nogu dodirnem prste na stopalima,sad mogu.Ima i za ostale misicne particije korisnih stvari,ofc.

Link to comment
Share on other sites

Koja je knjiga u pitanju i gde bi mogla da se kupi? Ne mogu nikako da nadjem gde ste je spominjali na prethodnim stranicama.

 

edit. Jel zna neko mozda da li negde na Dorcolu u blizini Francuske imaju sipke za zgibove i propadanja a da je blize od Tasa.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...