Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Ljudi jel operisao neko skoro prednji ukrsteni ligament na kolenu? Treba mi preporuka za hirurga.(po mogustvu da radi sa pattelar tendon graftom)

 

2005te mi je odradjena rekonstrukcija sa hamstring graftom. Ove godine mi je otkrivena kiklop lezija koju su mi skinuli artroskopski u aprilu, a graft je totalno labav tako da prakticno nemam vise ligament. Na banjici mi doca fino trazi pare tako da ajd da vidim koje su mi opcije kad vec placam.

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

dr Miroslav Milankov iz NS, sigurno jedan od najstručnijih kada su ukršteni ligamenti u pitanju. Čovek bukvalno samo to radi (ranije je radio i rame), čuo sam priču da je Totti platio privatni avion samo da Milankov nadgleda operaciju njegovog kolena :)

 

Raspitaj se još malo naravno, ali on je sigurno u top 3 u Srbiji, veroatno i šire, al neću da preterujem jer nisam ja operisao koleno već tako čuo iz priča sa raznih strana.

Link to comment
Share on other sites

Zvao jutros da pitam za cenu. Rekli su mi da se to dogovara sa doktorom i da se operacija radi u klinickom centru vojvodine... Dakle bice 1k evra drzavi + doktoru... Pregled je 3100din pa ako bude moglo nekakao da se izbegne ovo drzavi sto mora da se plati mozda i odem da pitam...

Ja kad sam trebao nesto da operisem,isto su mi rekli i operisao me je lekar iz MC bolnice u KCV.

 

Cale je imao tumor na besici,bio je kod njih da snima zeludac i jos neke stvari,na kraju ga je u saradnji sa MC bolnicom operisao dr Djozic u KCV.

 

Sve preporuke za MC.

Link to comment
Share on other sites

Imaš u novoj Hali Sportova Žarkovo kul teretanu, a nije ni skupo preterano.

 

Ako si kolima, nije frka.

 

Nemam kola, jbg. :/

džoni, ne slušaj fatu, iscimaj se ti lepo do petlovog brda na okretnicu 23, imaš tamo u skloništu, 500 kinti mesečno neograničeno, likovi dižu 300 iz bendža, grafiti, kokain,

Mani me toga, imali smo mi u Boru teretanu u kojoj od 18h mogu da treniraju samo likovi koji guraju vise od 100. ^^

 

nije losa ta.. mada vidi ispod doma zdravlja "hill gym" mozda ti vise odgovara

 

http://www.hillgym.rs/cenovnik/cenovnik-banovo-brdo/

 

2600 bez trake, 3000 sa.. prodji kroz galeriju pa vidi kako ti se cini.

E otiso sam i overio tu, juce krenuo sa treninzima tamo, prilicno sam zadovoljan, hvala. : D

Link to comment
Share on other sites

Info od staziste sa banjice:

 

Gavrilovic(majstor za rame dobar za kolena)

Vukomanovic

i eventualno Slavkovic

 

Posto sam ja zapao kod ovog mog, skoro je nemoguce da neko od ovih iznad primi i operise.

 

Operacija u KCV ligamenata kolena kod dr. Milankova je 190k za nas beogradjane..(zvao sam KCV telefonom)

 

Ostaje mi jos Kadija u KCS ili da skupljam pare za milankova

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...