Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Izvinjavam se unapred ako je glupo pitanje, ali primetio sam da mass gainer u jednoj dozi od 50g sadrži istu količinu proteina i ugljenih hidrata kao Nestle-ov Nesquik. Puka slučajnost? :)

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se unapred ako je glupo pitanje, ali primetio sam da mass gainer u jednoj dozi od 50g sadrži istu količinu proteina i ugljenih hidrata kao Nestle-ov Nesquik. Puka slučajnost? :)

 

Mass gaineri su đubre. Ne nabija se masa šećerom koji se natrpava u njih. Kupi običan protein i pojačaj ishranu. Nesquik isto đubre, sadrži 30gr šećera u jednoj d®ozi?!

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Ako budem ikad uzimao gejner uzecu ovaj. Mada sam cuo da mu je ukus ocajan.

 

image_29124_original_X_450_white.jpg

 

Iso%20Mass%20-%20Supp%20Facts_1.jpg


Inace nisam trenirao normalno skoro 2 meseca zbog problema sa ramenima. Otisao sam kod nekog lika u kragujevac i lepo me je sredio za 5 minuta. Treba da idem na jos jednu terapiju za nekih 10-15 dana.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

gledao danas neku emisiju o ac milanu na areni sport gde su se dotakli savicevica.. uglavnom, pricao je malo o prilagodjavanju i kako mu je bilo tesko da se navikne na ishranu u klubu posto nisu imali meso u ishrani nikako.. kaze, malo malo pa pita golmana da li ce dobiti parce mesa :) (tek su 7 dan imali meso u obroku)

 

te me zanima, sta profesionalci jedu u obrocima 6-7 dana a da nije meso? :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Znam da se pojedini bokseri u p4p listi (u principu najbolji od najboljih na svetu ) spremaju veganskim dijetama, to je tokom kampova i priprema veoma popularna metoda jer ih ima poprilicno, e sad sta jedu konkretno nikad nece da kazu, u principu imaju uvek pro nutricionistu u timu koji im sve meri u gram sta kad gde i kako da pojedu

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

šalio sam se

 

UH jeste UH ali džank hrana ima gomilu loših stvari u sebi nevezano za šećer. nisam zagovornik odlaženja u ekstrem ("jedem samo braon pirinač i organsku kinou"), npr.  krompir i hleb su sasvim dobri izvori UH, ali nesquick pahuljice definitivno ne bih forsirao u ishrani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...