Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Drugari ako neko ima proverenu šemu za suplemente(da je ispod tezge ofc), neka prosledi pm. Mass gaineri me interesuju prvenstveno.

Mnogo dere ovaj pansport pa ocu da vidim i drugu stranu medalje. :)

 

Pansport je tako 2007.Ja uzimam od ovih: https://www.kupujemprodajem.com/369383-1-boki-svi-oglasi.htm Sve uvek bude kako bog zapoveda.

 

 

Sto kupujete whey i sranja kad imate u zdravoj hrani belanac u prahu, koji je u rinfuzi skuplje od toga sto kupujete a daleko je bolje. Mislim moz bacis pare na whey a moz kupis i belanac u prahu + surutku u prahu ( gube se amino-kiseline kad se dehidrira surutka ) i sve to u prahu. Ne kapiram zasto mislite da oni prodaju prasak i izmislili su toplu vodu i jos ubacili aromu u sve to. Pogledajte sastav tog whey-a. Ne kenjam ja sta ko da uzima, svako neka radi kako smatra da treba, samo dajem proverenu informaciju.

 

Samoubij se.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Samoubijte se vi. Niko nije ni stavljao surutku u prvi plan ali ste dovoljno veliki kompleksi da je sami to uradite. Poenta je u belancu u prahu.

Surutku u prahu mozes da nadjes sa manje laktoze i uopste u samoj surutci nisu ni bitni proteini al aj.

Opet da ponovim vama nakurcenim likovima koji mislite da znate sta radite, procitajte sastav tog wheya. Aj poz.

Link to comment
Share on other sites

Samoubijte se vi. Niko nije ni stavljao surutku u prvi plan ali ste dovoljno veliki kompleksi da je sami to uradite. Poenta je u belancu u prahu.

Surutku u prahu mozes da nadjes sa manje laktoze i uopste u samoj surutci nisu ni bitni proteini al aj.

Opet da ponovim vama nakurcenim likovima koji mislite da znate sta radite, procitajte sastav tog wheya. Aj poz.

 

2h6zyvm.gif

Link to comment
Share on other sites

Sto kupujete whey i sranja kad imate u zdravoj hrani belanac u prahu, koji je u rinfuzi skuplje od toga sto kupujete a daleko je bolje. Mislim moz bacis pare na whey a moz kupis i belanac u prahu + surutku u prahu ( gube se amino-kiseline kad se dehidrira surutka ) i sve to u prahu. Ne kapiram zasto mislite da oni prodaju prasak i izmislili su toplu vodu i jos ubacili aromu u sve to. Pogledajte sastav tog whey-a. Ne kenjam ja sta ko da uzima, svako neka radi kako smatra da treba, samo dajem proverenu informaciju.

 

A jel može da se zna odakle ti ta proverena informacija, pošto ovako nešto teško da može da izjavi bilo ko ko se iole ozbiljnije bavi nekim sportom?

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

ајој брате :)

ако заиста хоћеш да престанеш да будеш арогантан, могу да ти објасним зашто епски фејлујеш... расположен сам нешто данас!

Jel mogu ja da čujem objašnjenje?

p.s. nije trol, uzimam dymatize whey ima već oko dva meseca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto kupujete whey i sranja kad imate u zdravoj hrani belanac u prahu, koji je u rinfuzi skuplje od toga sto kupujete a daleko je bolje. Mislim moz bacis pare na whey a moz kupis i belanac u prahu + surutku u prahu ( gube se amino-kiseline kad se dehidrira surutka ) i sve to u prahu. Ne kapiram zasto mislite da oni prodaju prasak i izmislili su toplu vodu i jos ubacili aromu u sve to. Pogledajte sastav tog whey-a. Ne kenjam ja sta ko da uzima, svako neka radi kako smatra da treba, samo dajem proverenu informaciju.

Aj ne lupetaj vise.

edit:

Cuo sam za suplementaciju iz Madjarske ali se nisam usudjivao da kupujem. Ako neko ima vise informacija vezano za uvoz neka se javi, voljan sam da uzmem vise stvari :)

Edited by Astora
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jel mogu ja da čujem objašnjenje?

p.s. nije trol, uzimam dymatize whey ima već oko dva meseca

објашњење зашто јаја у праху и нису к?

збунио ме овај твој други део за ВЕЈ, па питам :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa generalno to objašnjenje, whey vs surutka, jaja u prahu i sl, hemija vs "prirodno". Uzeo sam whey, nisam u tom fazonu "to je hemudža" ali me zanima cela priča

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Па "whey" је заправо сурутка, тј. протеин сурутке који је имба и само протеин без лактозе и других срања. Што је и проблем код "природне" сурутке, пошто да би унео потребну количину протеина мораш да унесеш ВЕЛИКУ количину сурутке и онда ти проблем праве друге супстанце и заправо мо'ш и да се сјебеш. Е сад, ја знам да ВЕЈ ПРОТЕИНЕ контролише ВМА, њихов квалитет, колико ту има лажи не знам, а колико лажи има и у ономе што једемо свакодневно исто тако не знам :) Оно што знам је да сам пробао и једно и друго, као клинац ове "природне" ствари и могу ти рећи да је небо и земља и што се резултата тиче и што се здравља/осећаја тиче, пошто док сам пио ПРАВУ сурутку кењао сам ко нездрав и био сам надувен (надуван хеахеах) све време.

А јаја у праху... па то је тек посебна прича. Оно, довољно је само погледати колико кошта килограм тог срања и колико кошта једно јаје и све ће ти бити јасно :) Хемијски састав и сама вредност је оно... тотално промењена, а користи се у индустријској производњи (сладоледи, курци итд.) баш због те своје цене.

То би било то, укратко!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

alfy drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trening Darka Miličića

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bilo već na sportu ima nedelju dana

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, proverio sam samo na ovom topiku...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovaj topic je za ložane poput Astore :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...