Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ne znam da li ste se dotakli ove teme u prethodnih 200 strana - kupovina suplemenata preko oglasa? Ja sam na kupujemprodajem našao dva lika koji imaju stotine dobrih review-a, a cene su im naravno u proseku od 10-20% manje nego u Pansport i sličnim radnjama.... Imate li nekog proverenog, ili obavezno kupujete te stvari u prodavnicama?

Link to comment
Share on other sites

bjjshop je dobar, naručivao više puta

takođe sam naručio jednom i od ovog lika, sve je prošlo uredno, stigla je hemadža u fabričkom pakovanju sa ispravnom deklaracijom iz hrvatske.

ujedno preporuka za http://www.myprotein.com/home.dept - po sastavu su nešto bogatiji proteinom od ostale kozmetike (dymatize, scitec itd), ukusi su pristojni (makar čokolada koju smo naručili) i lepo se mute, a koštaju manje.

ja sam počeo da pravim američke palačinke od whey-a, ovsenih i belanaca :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/SUPLEMENTI-super-ponuda-povoljne-cene-16723578-oglas.htm

Od ovog lika uzimam vec par godina sve sta mi treba,svaki put pusti i neki NO koji dam drugaru ili tako nesto extra.

Neko pomenu ovsene,ja sam ove izvalio na kvantasu a sad vidim da ih ima i po zdravim hranama.God tier za srpsko trziste,u rangu sa ovim stranim brendovima tipa Quaker.

 

hkn-ovsene-pahuljice.jpg

Link to comment
Share on other sites

bjjshop je dobar, naručivao više puta

takođe sam naručio jednom i od ovog lika, sve je prošlo uredno, stigla je hemadža u fabričkom pakovanju sa ispravnom deklaracijom iz hrvatske.

ujedno preporuka za http://www.myprotein.com/home.dept - po sastavu su nešto bogatiji proteinom od ostale kozmetike (dymatize, scitec itd), ukusi su pristojni (makar čokolada koju smo naručili) i lepo se mute, a koštaju manje.

ja sam počeo da pravim američke palačinke od whey-a, ovsenih i belanaca :D

Gde si i kako uzimao Myprotein?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja se izvinjavam, nekako mi je promakao igorov post gde pita za recept za palačinke. jako je prosto al treba blender.

potrebni sastojci i oprema:
- whey protein
- ovsene pahuljice
- jedno jaje
- puter ili nešto drugo za podmazivanje tiganja
- blender
- dobar tiganj

ide otprilike ista zapremina ovsenih i whey-a. od dve merice whey-a i isto toliko ovsenih se žena i ja jako lepo zasladimo. eksperimentišite sa količinama, a ni taj 1:1 odnos nije sveto pismo. 

1. sipate ovsene u blender, prelijete vrelom vodom i ostavite da se natope
2. dodate whey i jaje (samo belance ako ste zorannah)
3. blendirate
4. sipate dobijenu smešu na blago podmazan tiganj i pržite na umerenoj vatri

gotovo je kad izgleda gotovo, ne treba tu bog zna kakva termička obrada, samo je bitno da se stvrdne i ostane u obliku palačinke :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Protip:

ZIT.2294.thumb.jpg.f59c383517f26a81dee43

 

Tako da fakticki ne treba blender.Jos ako imas zenu/devojku/poznanicu/"drugaricu" da malo promesa,ih :3

P.S.: Dovoljno (u smislu da odradi funkciju zgusnjavanja i neraspadanja palacinke) je staviti i belance u prahu.Ja na 100g brasna stavim 15ak grama belanca u prahu (3g je navodni ekvivalent jaja B klase).Ovo sve iz razloga da bi se izbegle masti iz zumanca,a ja pogotovo ne volim da mesam masti i hidrate.

P.P.S.: Jos veci protip: https://proteini.si/rs/bez-kalorija/walden-farms-peanut-spreads-1-casa-340g/ (ako hocete hardkor/ako ne,onda ella sir + zasladjivac + bilo koje voce + malo dukatos jogurta)

 

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...