Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Ни ја нисам ово радио, знао сам да ме покривач неће заштитити! Ал сам зато трчо ко змај!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni se dese one stvari za koje sigurno postoji i strip. Kao idem negde i sad u sebi kao ok, sad na sledecem cosku idem desno pa tamo levo itd. Par minuta kasnije skapiram da sam mahinalno nastavio pravo i otisao na drugu stranu. I ajd da to skapiram odmah a ne 5 min kasnije kad sam vec poodmakao.

Link to comment
Share on other sites

meni se isto desava trip kao i bionicu, ali sa cd pleyerom

blejim tako u pleyer 2 minuta i namestam nesto i onda skontam da 2 minuta nisam pogledao na put i istripujem se, a zapravo automatski obracam paznju na to sta se desava na putu samo to ne dopire do mozga

valjda

Link to comment
Share on other sites

@ fear of the dark: ni ja nisam koristio pokrivač, ali jesam žmurio i pipao put do kupatila da ne vidim mrak...

Meni je uvek bilo frka od lampica iznad prekidača u hodniku za wc, jer je uvek noću radila veš mašina, te je lampica za nju bila ugašena (u sredini), pa su lampice za svetlo i bojler (po strani) izgledale kao neki sablasni par očiju u mraku, a sve to praćeno drndanjem mašine, mož' da mislite kakva mi je frka bila kao klincu da odem do wca :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sta,ti nisi kao klinac trcao do klonje nocu?!?!

:))

Nisam generalno imao takve tripove, jedino sto pamtim je to da sam ponekad tripovao da ce da me zgrabi neki duh dok lezim u mraku, ali sam to resavao tako sto sam se potpuno pokrivao i zamisljao kako postoji zastitna sfera oko kreveta koja me stiti od njih :))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao sve moguce tripove sto se tice mraka, napolju(dvoriste/ulica) iz mraka bi me napadali vampiri i vukodlaci, u sobi uglavnom su to bile ubice sa sekirama/macetama, eventualno i koji duh, ali pod uslovom da sam nedavno gledao film sa duhovima :D

taj trip kad treba ici do wc-a retko sam imao, jer sam retko kadi skupio muda da otrcim do istog !!!

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao sve moguce tripove sto se tice mraka, napolju(dvoriste/ulica) iz mraka bi me napadali vampiri i vukodlaci, u sobi uglavnom su to bile ubice sa sekirama/macetama, eventualno i koji duh, ali pod uslovom da sam nedavno gledao film sa duhovima :D

taj trip kad treba ici do wc-a retko sam imao, jer sam retko kadi skupio muda da otrcim do istog !!!

Ја сам, као клинац, имао трип да, када се враћам кући, трчим спринт последњих 50метара како ме не би нека животиња напала јер ми је зграда окружена шумом

Link to comment
Share on other sites

Nisam generalno imao takve tripove, jedino sto pamtim je to da sam ponekad tripovao da ce da me zgrabi neki duh dok lezim u mraku, ali sam to resavao tako sto sam se potpuno pokrivao i zamisljao kako postoji zastitna sfera oko kreveta koja me stiti od njih :))

Otkrio si svoju najveću moć, sad znam kako da ti dođem glave!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...