Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

kako su odradili ovo sa maloprsticem

 

kao unosi se sansi u facu i potencira na fazon pogledaj me kakav sam ljigavac a a a 

 

dobro de ukapirali smo da si ljigav ffs

  • Upvote (+1) 2

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

RIP Jaime Lanister [roflmao]

Ali stvarno koliko su ga sjebali tom scenom, a od jadne Sersei napravili nevinasce.

To ima smisla samo ako si pogledao tu jedni epizodu, inace nema nikakvog :-)

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Riba radi relativno detaljan i future spoiler-free recap svake epizode, idealno za gledaoce serije koji nisu čitali kjnige. Pohvataš stvari koje ti nisu jasne, poveže referencu na knjigu kad treba da se nešto bolje objasni, i šteta što to nije radila od početka. Postoje recap videos za kompletne prethodne sezone. Baš ta scena gde kvare Džejmija je objašnjena bolje, upoređena sa verzijom iz knjige, i gde je tačno fail u svemu tome :-)

 

Edit: njeni Epic History video su obavezna lektira za ne-čitače, realno.

 

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram zasto su ovi sto prave seriju retardirani toliko. Aj sto su kompletno izbrisali Snaznog Belvasa koji je ekstra lik i uopste nije nebitan.

Nego Tywin organizuje Oberina i Dornu i prica mu kako treba da se spreme da se brane od Deneris.. Kao da on ne zna da je Deneris rodom Martel i da je ona Oberinu necaka zaboga.. 

:fp:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 15
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram zasto su ovi sto prave seriju retardirani toliko. Aj sto su kompletno izbrisali Snaznog Belvasa koji je ekstra lik i uopste nije nebitan.

Nego Tywin organizuje Oberina i Dornu i prica mu kako treba da se spreme da se brane od Deneris.. Kao da on ne zna da je Deneris rodom Martel i da je ona Oberinu necaka zaboga..  :fp:

 

Za Strong Belwas-a je i meni zao i mislim da su napravili gresku sto su ga izbacili jer ima par bas pregotivnih scena (koje funkcionisu i bez njega, ali sa njim bi bile epske)

 

Pa dobro, Tywin se u toj situaciji poziva na "izvestaje" koji su mu dostavljeni od strane Mareena i Junkaija, gde oni prikazuju Deni kao krvozednu, bez milosti, koja jede decu.

Tywin mora da dovuce Dorn u stado na bilo koji nacin, upravo zato jer je on svestan veze Deni sa Dornom, zato se i nadao da ce doci Doran a ne Oberin u Kingslanding.

  • Downvote (-1) 5

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...