Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

ne znam, ne razumem se toliko. Meni je samo prva pomisao bila da neko ko ima za Cayenna bi trebao da ima za punjenje rezervora istog. Plin mi je uvek bila asocijaciji za losija kola tj za ljude kojima znaci svaki ustedjeni dinar. E sad ja sam laik za kola , mozda taj Cayenne i nije tolki luksuz ili je lik koji ga je kupio znacajno finansijski oslabio pa je ugradio plin

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko nemam pojma o kolima, znam da plin chini da gubish 20% snage zarad 50% ushtede na gorivu. Cayenne bi trebao da je jak dzip koji u principu ide i preko (limitiranih?) 250km/h, ako tju da ushtedim 50% para zarad toga da netju motji da idem 250km/h nego >>SAMO<< 200km/h svakako bih to uradio, jer ionako neverujem da bih prebacio 100km/h pogotvu ako sam uzeo dzipa shto nekako vezujem za 'cruising' gospodu kojima je bitnija ugodnost nego performanse.

Tako iz chisto praktichne strane plin bi pre ugradjivao u luksuznija kola, nego jeftinija koja ionako imaju malo snage.

ALI tbh, mi je smeshno ugradjivati plin u Cayenne-a...ako si zhuj, budi zhuj do kraja. [8D]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ala ste vi prsli, ne vidim sto je sramota. Pogledajte koliko se ti automobili prodaju kod nas ispod cene upravo zbog potrosnje. Ustedece dosta kesa i lepo ce se voziti, za razliku od nekih koji ce 2 puta mesecno da ga isteraju iz garaze.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...