Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Jok, nek urade Povratak Kralja u gifu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zasto neko ko prelazi 50kkm godisnje ne bi ugradio plin i time ustedeo 1000e godisnje? Ne razumem tu filozofiju "ko ima za kajena ima i za benzin".

zato sto ce na neplaniranom servise puci jos 2000e (mozda i vise), na gume 1000e i onda mu ta usteda na plinu kurcu ne sluzi...

ljudi plin obicno stavljaju da bi ustedeli na gorivu jer nemaju para da se voze na benzin, a ako si kupio kajena onda si ga uzeo da bi se kurcio tim parama. u suprotnom bi uzeo toyotu land cruser ili nekog terenca sa dizel motorom.

a ne razumes tu filozofiju jer si navikao da je u srbiji sasvim normalno imati mobilni od 500eur, dzipa benzinca sa 3000+ kubika, al zato kad dodje racun za telefon, trk kod ortaka da se uzajmis... benzin necu ni spominjati.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

A npr, mozda je taj Cayenne od nekog Rusa koji plin kupuje na bonove preko firme i jednostavno ga jako malo kosta da sipa Putinove corbe u auto. [8D] Mozemo tako u beskonacnost, meni je sasvim kul ugraditi plin u takav auto kao sto je Cayenne i ici sa ribom na more u Grcku.

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

A šta je inače ovaj proizvod?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...